Blog

Nasze publikacje, w których dzielimy się wiedzą, spostrzeżeniami i radami.

Tematyka

Lista publikacji związanych z tematem REKLAMA

18/11/2022
czas czytania: 7 minut

Obecnie bardzo trudno o lepszą formę reklamy niż oryginalne naklejki samoprzylepne z własnym logo, hasłem reklamowym lub elementami nawiązującymi do danego przedsiębiorstwa.

11/11/2022
czas czytania: 9 minut

Naklejki samoprzylepne znajdują zastosowanie w wielu branżach, nie tylko reklamowej. Produkty, które powstają na podstawie indywidualnego projektu klienta, znacznie przyczynią się do stworzenia kreatywnej promocji firmy. 

reklama na samochodzie
21/09/2022
czas czytania: 9 minut

olie samoprzylepne chętnie wykorzystywane są branży reklamowej. Obecnie na rynku znajdziemy wiele różnych folii reklamowych, m.in. folie wylewane, folie monomeryczne, folie polimerowe czy folie matujące, dekoracyjne, folie OWV, odblaskowe i wiele innych.

16/09/2022
czas czytania: 6 minut

Jeżeli jesteś zainteresowany ciekawą formą reklamy, dobrze trafiłeś. W tym poradniku poruszymy temat reklam magnetycznych. Jest to stosunkowo nowa forma reklamy, lecz ciągle zyskująca na popularności. Nic w tym dziwnego, posiada ona wiele zalet.

podświetlony napis
13/09/2022
czas czytania: 8 minut

Litery ze styroduru są lekkie, wytrzymałe i odporne na niekorzystne warunki zewnętrzne. Styrodur to materiał tani i łatwy w formowaniu. Możemy go łączyć z pleksi, aluminium czy z płytami dibond. Styrodur chętnie wykorzystywany jest w procesie tworzenia logo, logotypów i liter przestrzennych reklamowych, ale nie tylko!

druk na pvc spienionym
05/09/2022
czas czytania: 8 minut

Reklama zewnętrzna wciąż jest powszechnie stosowana przez firmy na całym świecie. Z tej przyczyny jej nośników stale przybywa. Ostatnimi czasy coraz popularniejsze stają się tablice reklamowe drukowane na twardych płytach PVC.

sigmaDRUK.pl

Dzielimy się wiedzą, zawsze na każdym etapie współpracy. Zachęcamy do zapoznania się z publikacjami . 

Ostatnio opublikowane