Plotery drukujące

HP Latex 375

Drukarka Latex’owa wyposażona została w 7 głowic marki HP.
To najnowsza technologia druku wdrożona dla naszych klientów aby druk był zawsze bezkompromisowy i powielarny kolorystycznie. Do dyspozycji mamy 4 kolory + 2 light’y dzięki czemu otrzymujemy np. idealne gradnient, które przydają się w reklamie samochodowej czy tapetach.

 

Dzienny limit druku: 200 mkw.

Ploter hybrydowy UV LED Mutoh

Drukarka UV wyposażona została w japońską głowicę wysokiej jakości o bardzo małej kropli zapewniającą rewelacyjną jakość na różnych podłożach. Taka konfiguracja pozwoliła na realizację zleceń dla klientów wymagających jakościowego druku na mediach sztywnych tj. DiBOND czy PCV ale także tam gdzie wymagany jest druk kolorem białym oraz uszlachetnienie lakierem.

Dzienny limit druku: 50 mkw.

Ploter mild solwent 320 cm

To 3 duża maszyna produkcyjna o wysokiej wydajności a dzięki farbom mild solwentowym, produkuje wydruki o niesamowitej jakości. Przeznaczona głównie do dużych zleceń wymagających szybkości druku. 8 japońskich głowic KONICA MINOLTA 1024 zapewnia nie tylko jakość ale również szybkość, taka konfiguracja pozwala na realizację dużych zleceń banerowych i billboardowych już w ciągu 48h o wielokrotności szerokości 320cm.

 

Dzienny limit druku: 750 mkw.

Ploter EKO solwent 320 cm

Drukarka ECOsolventowa wyposażona została w 2 japońske głowicę marki EPSON. Taka konfiguracja pozwoliła na realizację zleceń dla klientów wymagających jakości od banerów wielkoformatowych, bluebacków czy plakatów citylight CLP. Ploter rozszerzył możliwości „małego” ECOsolventu, aby realizować zlecenia jeszcze
szybciej zachowując wysoką jakość druku.

 

Dzienny limit druku: 400 mkw.

Ploter EKO solwent 160 cm

Drukarka ECOsolventowa wyposażona została w japońską głowicę marki EPSON.
Taka konfiguracja pozwoliła na realizację zleceń, które wymagają fotograficznej jakości wydruku.

Do takich zleceń należą m.in. wydruki na foliach samochodowych, okiennych, a także
szeroko rozumiane folie monomeryczne, polimeryczne oraz wylewane o wysokiej
jakości dla wymagających klientów.

Dzienny limit druku: 240 mkw

Ploter twardy solwent 320 cm

Wysokowydajna maszyna produkcyjna, pozwalająca na realizację wielkoformatowych wydruków w technologii twardego solventu. To 8 głowicowy ploter drukujący wyposażony w japońskie głowice marki KONICA MINOLTA. Taka konfiguracja pozwala na realizację zleceń m.in. kampanii wielkoformatowych –
banery i BBS – o wielokrotności szerokości 320cm.

 

Dzienny limit druku: 250 mkw.

Urządzenia perferyjne

Summa D120 i D60 z OPOS X

Plotery do wycinania folii ploterowych i drukowanych po obrysie grafiki, czesto
zalaminowanej. Wycinamy również folie ozdobne i dekoracyjne.

Laminator pneumatyczny

Laminator z pneumatycznym dociskiem z funkcją laminowania na gorąco, pozwala pozbyć się niemalże do „O” efektu silveringu na foliach.

Ploter termiczny MegaPLOT

Ploter do wycinania liter przestrzennych ze styroduru z wysoką precyzją cięcia aby jak najlepiej oddać loga i fonty firmowe.

Zgrzewarki Leister UniPLAN

Dobry zgrzew to podstawa podczas montażu banerów aby krawędzie nie zostały rozerwane podczas naciągania a w czasie ekspozycji przez wiatr