Blog

Nasze publikacje, w których dzielimy się wiedzą, spostrzeżeniami i radami.

Tematyka

Lista publikacji związanych z tematem DRUK

07/10/2022
czas czytania: 6 minut

Wydruki wielkoformatowe najczęściej powstają z zastosowaniem tzw. druku solwentowego. Coraz częściej jednak mówi się o niekorzystnym wpływie na środowisko tego sposobu zadruku na różnych powierzchniach. Dlatego w drukarniach wielkoformatowych coraz częściej stosuje się druk ekosolwentowy…

metody druku tablic informacyjnych
03/10/2022
czas czytania: 10 minut

Wydruki wielkoformatowe wymagają użycia technologii, która zapewni im trwałość, odporność na czynniki zewnętrzne i przede wszystkim doskonałą jakość naniesionej grafiki.

druk na pvc spienionym
05/09/2022
czas czytania: 8 minut

Reklama zewnętrzna wciąż jest powszechnie stosowana przez firmy na całym świecie. Z tej przyczyny jej nośników stale przybywa. Ostatnimi czasy coraz popularniejsze stają się tablice reklamowe drukowane na twardych płytach PVC.

30/08/2022
czas czytania: 7 minut

Zapewne wielokrotnie widziałeś rozmaite akcesoria biurowe z nadrukowaną grafiką lub napisem, case’y do telefonów komórkowych z przeróżnymi nadrukami lub kubki ceramiczne z fantazyjną ilustracją.

druk-cyfrowy-wielkiformat-uv
05/08/2022
czas czytania: 9 minut

Druk cyfrowy cieszy się coraz większą popularnością. To nowoczesna metoda, dzięki której możemy uzyskać całkiem dobrej jakości materiały reklamowe oraz poligraficzne, w stosunkowo atrakcyjnej cenie. Cały proces drukowania polega na tworzeniu obrazów na zadrukowanym podłożu na podstawie danych wysyłanych dzięki pomocy komputera bez konieczności stosowania nośnika pośredniego.

reklamy na budynkach
01/08/2022
czas czytania: 5 minut

Banery reklamowe, ulotki, plakaty, gadżety reklamowe, ciekawe wizytówki, niepowtarzalne logo i inne elementy identyfikacji wizualnej są nieodłączną częścią marketingu niemal każdej firmy i chociaż wydawałoby się, że tradycyjne formy promocji zostały już wyparte przez reklamę w internecie czy telewizji, to ciągle są skuteczne w przyciąganiu uwagi klienta.

sigmaDRUK.pl

Dzielimy się wiedzą, zawsze na każdym etapie współpracy. Zachęcamy do zapoznania się z publikacjami . 

Ostatnio opublikowane