Szyldy reklamowe - Cennik

Zapoznaj się z cennikiem naszych szyldów reklamowych

Gotowe tablice reklamowew korzystnej cenie

Nasza drukarnia SIGMA oferuje druk treści reklamowych umieszczanych na różnego typu tablicach, które mogą być wykorzystywane np. jako szyldy. Przygotowujemy kompletne szyldy/tablice reklamowe odporne na warunki pogodowe – dostarczamy gotowe, zadrukowane i zabezpieczone laminatem produkty, które można zamontować właściwie od razu. Drukowane przez nas treści powstają indywidualnie – ich podstawą są projekty naszych klientów. Pliki graficzne przyjmujemy za pośrednictwem poczty e-mail lub naszej witryny internetowej sigmadruk.pl.

Do druku wykorzystujemy różne rodzaje płyt, dobrane do potrzeb klienta – produkujemy szyldy na płytach PCV, kompozytowych oraz dedykowanych podświetlanym reklamom. Nasz główny obszar działania obejmuje Kraków i Małopolskę, jednak z naszej oferty mogą korzystać klienci z całego kraju.

Wykorzystujemy tylko najlepsze materiały znane i doceniane w branży reklamowej – dzięki temu Twoja reklama będzie prezentować się świetnie przez długi czas. Produkowane przez nas szyldy reklamowe mogą być wykorzystywane na zewnątrz lub wewnątrz budynków, zależnie od wykorzystanego materiału. Zarówno wydruk, jak i obróbkę tablic wykonujemy na miejscu, co skraca czas oczekiwania na realizację zamówienia.

Cennik detaliczny

Cena druku będzie uzależniona od rodzaju świadczonej usługi oraz wymiarów i nakładu drukowanych tablic/szyldów. Standardowy tryb realizacji zamówień to 2-5 dni roboczych. Wszystkie przygotowywane przez nas tablice są gotowymi produktami – wykonujemy druk, aplikujemy go na materiał i zabezpieczamy całość laminatem zapewniającym odporność na promieniowanie UV i niekorzystne warunki atmosferyczne.

Poniżej przedstawiamy zestawienie oferowanych produktów i ich cen za m2 w poszczególnych przedziałach ilościowych (kolejno dla 1, 2, 5 i 10 m2). Ilość metrów kwadratowych przy każdym zamówieniu będzie zaokrąglana w górę do pełnych metrów – przykładowo przy zamówieniu na 2,35 m2 faktura jest wystawiana na 3 m2. Podane ceny są cenami netto – należy powiększyć je o podatek VAT w wysokości 23%.

Pełny cennik - pobierz pdf

Pobierz cennik i zobacz ile zapłacisz za poszczególne wydruki. Jeżeli jesteś agencją reklamową lub domem mediowym koniecznie zarejestruj się aby otrzymać rabaty agencyjne.

Płyty PCV

Płyta PCV/pleksi to jeden z najszerzej wykorzystywanych materiałów pod tablice informacyjne, reklamowe, identyfikacyjne i szyldy firmowe. Wykorzystywane przez nas płyty są przeznaczone do użytku wewnętrznego, zapewniając trwałość wydruku na poziomie 2-3 lat. Nasza oferta obejmuje cztery warianty grubości płyt plexi, z których najcieńszy wykonujemy jedynie na specjalne zamówienie.
Tablica PCVcena za 1m2
Płyta PCV Simona PREMIUM Germany 3 mm104 zł
Płyta PCV Simona PREMIUM Germany 5 mm176 zł

Płyty kompozytowe  DiBOND

Kompozytowe płyty z DiBondu mogą być wykorzystane jako materiał na szyldy firmowe, tablice reklamowe, informacyjne, identyfikacyjne, etykiety, plafony i kasetony. Szyld/tablica reklamowa powstała na ich bazie jest odporna na warunki atmosferyczne, przez co może być wykorzystywana zarówno wewnątrz budynków, jak i na otwartej przestrzeni. Produkujemy tablice/szyldy reklamowe na płytach kompozytowych o grubości 3 mm w trzech wariantach jakości.
Tablica DiBONDcena za 1m2
Płyta DiBOND MultiPanel PREMIUM UK 3 mm (0,20)264 zł

Płyty PMMA

Są to wyklejone folią i zabezpieczone laminatem mleczne płyty idealnie rozpraszające światło LED, które stanowią świetne tło graficzne dla reklam, szyldów podświetlanych i kasetonów świetlnych wykorzystujących oświetlenie wewnętrzne. Materiał ten umożliwia uzyskanie równomiernego podświetlenia szyldu, dzięki czemu cała prezentowana treść będzie dobrze widoczna. Dostępne są w dwóch wariantach grubości.

Płyty PMMA licacena za 1m2
Płyta PMMA 3A Composite - OPAL - 3 mm 324 zł

Płyty styrodurowe XPS

Na życzenie klienta możemy przygotować szyldy w postaci liter przestrzennych ze styroduru – cena i warianty takiego rozwiązania są ustalane indywidualnie dla każdego zamówienia. Litery tego typu mogą być później montowane bezpośrednio na ściany budynku lub na właściwie dowolne tablice/powierzchnie wykonane np. z blachy czy poliwęglanu.

Usługi dodatkowe

W ramach usług dodatkowych możemy wysłać gotowe tablice/szyldy paczką kurierską do 30 kg. Koszty wysyłki to 15 zł. Przy zamówieniach przekraczających tę wagę, pakowanie i wysyłka kurierska kosztuje 40 zł. Możesz też zażyczyć sobie realizacji w trybie ekspresowym – w takim wypadku do ceny usługi doliczamy dodatkowe 20%.

Realizujemy zamówienia na podstawieindywidualnych projektów

Każdy nasz szyld reklamowy powstaje dzięki projektom naszych klientów – pozwala nam to tworzyć indywidualne i wyróżniające się treści. Nie czekaj więc – prześlij do nas swój projekt już dziś, a my przygotujemy dla Ciebie dokładnie takie reklamy, jakich sobie życzysz!

W razie problemów natury technicznej lub wątpliwości dotyczących projektu prosimy o kontakt z naszym działem graficznym. Jeśli masz pytania dotyczące zamówienia lub naszych produktów, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio przez formularz umieszczony na dole strony.

producent billboardów reklamowych

Opinie klientów

Serdecznie polecam tę drukarnię. Zamówione banery są bardzo dobrej jakości, a kolory są żywe i wyraźne. Kontakt z firmą oceniam na bardzo dobry, tak samo czas wykonania i wysyłki
Google
15 / 04 / 2022
Bardzo polecam firmę Sigma! Profesjonalna i pomocna obsługa, a wydruk bardzo dobrej jakości 🙂
Google
13 / 05 / 2022
Wszystko elegancko, plakaty gotowe kilka godzin po odebraniu zamówienia, komunikacja na świetnym poziomie, fachowe doradztwo, przystępna cena - nic dodać nic ująć. Gorąco polecam!
Google
12 / 05 / 2021
Serdecznie polecam firmę! Bardzo dobrze wykonane materiały promocyjne, jesteśmy wdzięczni:)
Google
27 / 04 / 2022
Pełen profesjonalizm, wszystko równe i zgodne z oczekiwaniami. Jakość wydaje się bardzo dobrą. Na pewno wrócę 😀 Bardzo dobry kontakt z firmą
Google
25 / 04 / 2022

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Najlepiej jeżeli wykonamy dla Ciebie wydruk próbny, tylko wtedy masz całkowitą pewność co do kolorów Twojego projektu. Wydruki próbne są wykonywane odpłatnie na bazie przesłanego projektu.

Wielkość baneru nie ma tutaj dużego znaczenia, największe banery jakie wykonaliśmy miały ponad 140 mkw. należy pamiętać, że transport tak dużego baneru jest drogi a sam baner jest po prostu bardzo ciężki. Banery drukujemy na maszynach o szerokości druku 320cm następnie banery są łączone termicznie za pomocą zgrzewu.

  • Produkty reklamowe oferowane przez naszą Firmę można odbierać osobiście w siedzibie drukarni, Klecza Dolna 75, 34-124 Klecza Dolna
  • Dostarczamy również poprzez wysyłkę kurierem. Można przysłać również swojego kuriera, lub zamówić wysyłkę bezpośrednio u nas.
  • W wyjątkowych sytuacjach (duże zamówienia) i po wcześniejszych uzgodnieniach, dostarczamy zamówione prace swoim transportem.

Niezdecydowany?

Jeżeli masz wątpliwości co do zastosowania danego materiału w Twojej realizacji służymy pomocą i wiedzą opartą o realne realizacje dla wielu klientów.

Pomożemy w zakresie doboru mediów, składzie graficznym projektów do druku – DTP oraz wskazując różnice pomiędzy materiałami aby materiał był zawsze dopasowany do funkcji i przeznaczenia.

Szybkie pytanie ?

Pozostałe materiały