Litery przestrzenne - Cennik

Zapoznaj się z cennikiem naszych liter przestrzennych

Wysokiej jakościstyrodurowe litery 3D

W drukarni SIGMA oferujemy wysokiej jakości wydruki treści reklamowych na reklamy przestrzenne i wycinanie liter 3D różnych rozmiarów. Dostarczamy kompletne reklamy przestrzenne – aplikujemy wydrukowaną treść na przygotowane do tego płyty i zabezpieczamy całość wytrzymałym laminatem.

Wszystkie nasze wydruki i litery 3D powstają w całości na podstawie indywidualnych projektów każdego klienta. Projekty przyjmujemy w formie plików graficznych za pośrednictwem e-maili lub naszego serwisu internetowego sigmadruk.pl. Działamy przede wszystkim na terenie Krakowa i Małopolski, jednak możemy podjąć się zleceń z całego kraju.

Cennik detaliczny liter przestrzennych

Cena druku jest uzależniona od rodzaju świadczonej usługi oraz wymiarów i nakładu drukowanych folii. Arkusze zadrukowanej folii dostarczamy w całości (na gilzie) lub przycięte do odpowiednich kształtów (ploterem do 140 cm szerokości). Standardowy tryb realizacji zamówień to 2-5 dni roboczych.

Poniżej przedstawiamy zestawienie oferowanych produktów i ich cen za m2 w poszczególnych przedziałach ilościowych (kolejno dla 1, 2, 5 i 10 m2). Ilość metrów kwadratowych przy zamówieniu będzie zawsze zaokrąglana w górę do pełnych metrów – przykładowo przy zamówieniu na 2,35 m2 faktura będzie wystawiona dla 3 m2. Podane wartości to koszt netto – cenę należy powiększyć o podatek VAT w wysokości 23%.

Pełny cennik - pobierz pdf

Pobierz cennik i zobacz ile zapłacisz za poszczególne wydruki. Jeżeli jesteś agencją reklamową lub domem mediowym koniecznie zarejestruj się aby otrzymać rabaty agencyjne.

Litery przestrzenne styrodur XPS

Folie przeznaczone do użytku wewnętrznego – ze względu na kurczliwość folii nie poleca się ich do użytku zewnętrznego. Do ekspozycji krótkookresowej – folie te cechuje żywotność 2-3 lat, jednak okres ten można wydłużyć do 3-5 lat dzięki laminatowi.

Litery styrodur XPSdo 0,72m2do 1,4m2do 2,2m2do 3m2powyżej 3m2
Styrodur 30mm80 zł160 zł240 zł320 złwycena
Styrodur 50mm100 zł200 zł300 zł400 złwycena
Malowanie 1 kolorem (dodatkowo do płyty każdy kolor dodatkowo płatny)100 zł200 zł300 zł400 złwycena

Niepełne wymiary metrów kwadratowych wynikają z wymiaru płyty, które wynoszą 1250×600 dla pojedynczej płyty.

Usługi dodatkowe

W ramach usług dodatkowych możemy wysłać gotowe tablice paczką kurierską do 30 kg. Koszty wysyłki to 15 zł.

Możesz także zażyczyć sobie realizacji w trybie ekspresowym – w takim wypadku do ceny usługi doliczamy dodatkowe 20%.

Realizujemy zamówieniana podstawie indywidualnych projektów

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje litery 3D będą wyróżniać się na tle innych i powstaną w całości na bazie Twoich pomysłów – wyślij projekt do nas, a my go dla Ciebie wykonamy. Z naszymi literami i wydrukami łatwo zbudujesz rozpoznawalność swojej marki, usługi lub produktu!

W razie problemów natury technicznej lub wątpliwości dotyczących projektu prosimy o kontakt z naszym działem graficznym. Jeśli masz pytania dotyczące zamówienia lub naszych produktów, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio przez formularz umieszczony na dole strony. Zapraszamy do kontaktu!

producent billboardów reklamowych

Opinie klientów

Serdecznie polecam tę drukarnię. Zamówione banery są bardzo dobrej jakości, a kolory są żywe i wyraźne. Kontakt z firmą oceniam na bardzo dobry, tak samo czas wykonania i wysyłki
Google
15 / 04 / 2022
Bardzo polecam firmę Sigma! Profesjonalna i pomocna obsługa, a wydruk bardzo dobrej jakości 🙂
Google
13 / 05 / 2022
Wszystko elegancko, plakaty gotowe kilka godzin po odebraniu zamówienia, komunikacja na świetnym poziomie, fachowe doradztwo, przystępna cena - nic dodać nic ująć. Gorąco polecam!
Google
12 / 05 / 2021
Serdecznie polecam firmę! Bardzo dobrze wykonane materiały promocyjne, jesteśmy wdzięczni:)
Google
27 / 04 / 2022
Pełen profesjonalizm, wszystko równe i zgodne z oczekiwaniami. Jakość wydaje się bardzo dobrą. Na pewno wrócę 😀 Bardzo dobry kontakt z firmą
Google
25 / 04 / 2022

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Najlepiej jeżeli wykonamy dla Ciebie wydruk próbny, tylko wtedy masz całkowitą pewność co do kolorów Twojego projektu. Wydruki próbne są wykonywane odpłatnie na bazie przesłanego projektu.

Wielkość baneru nie ma tutaj dużego znaczenia, największe banery jakie wykonaliśmy miały ponad 140 mkw. należy pamiętać, że transport tak dużego baneru jest drogi a sam baner jest po prostu bardzo ciężki. Banery drukujemy na maszynach o szerokości druku 320cm następnie banery są łączone termicznie za pomocą zgrzewu.

  • Produkty reklamowe oferowane przez naszą Firmę można odbierać osobiście w siedzibie drukarni, Klecza Dolna 75, 34-124 Klecza Dolna
  • Dostarczamy również poprzez wysyłkę kurierem. Można przysłać również swojego kuriera, lub zamówić wysyłkę bezpośrednio u nas.
  • W wyjątkowych sytuacjach (duże zamówienia) i po wcześniejszych uzgodnieniach, dostarczamy zamówione prace swoim transportem.

Niezdecydowany?

Jeżeli masz wątpliwości co do zastosowania danego materiału w Twojej realizacji służymy pomocą i wiedzą opartą o realne realizacje dla wielu klientów.

Pomożemy w zakresie doboru mediów, składzie graficznym projektów do druku – DTP oraz wskazując różnice pomiędzy materiałami aby materiał był zawsze dopasowany do funkcji i przeznaczenia.

Szybkie pytanie ?

Pozostałe materiały