Naklejki na samochód - Cennik

Zapoznaj się z cennikiem naszych naklejek samochodowych

Wytrzymałe naklejki samochodowe z folii

W drukarni SIGMA oferujemy usługi wielkoformatowego wydruku na różnego rodzaju foliach okleinowych na samochody. Wszystkie wykonywane przez nas wydruki powstają na podstawie indywidualnych projektów naszych klientów – pliki graficzne przyjmujemy mailowo lub przez nasz serwis internetowy sigmadruk.pl.

Wykorzystujemy rastrową metodę druku (CMYK), przygotowując wydruki na dużych arkuszach dostarczanych w całości lub po przycięciu. Główny obszar naszego działania przypada na Kraków i Małopolskę, jednak podejmujemy się zleceń z całej Polski.

Cennik detaliczny

Cena druku jest uzależniona od rodzaju świadczonej usługi oraz wymiarów i nakładu drukowanych naklejek. Arkusze zadrukowanej folii dostarczamy w całości lub przycięte do odpowiednich kształtów (ploterem do 140 cm szerokości lub proste cięcia trymerem w przypadku sztywnych materiałów). Standardowy tryb realizacji zamówień to 2-5 dni roboczych.

Poniżej przedstawiamy zestawienie oferowanych produktów i ich cen za m2 w poszczególnych przedziałach ilościowych (kolejno dla 1, 2, 5 i 10 m2). Ilość metrów kwadratowych przy zamówieniu będzie zawsze zaokrąglana w górę do pełnych metrów – przykładowo przy zamówieniu na 2,35 m2 faktura będzie wystawiona dla 3 m2. Podane wartości to koszt netto – cenę należy powiększyć o podatek VAT w wysokości 23%.

Folie One Way Vision (OWV)

Folie o specjalnej perforacji przeznaczone do naklejania na płaskie szyby. Umożliwiają obserwację z wnętrza przy efekcie lekko przyciemnionej szyby, całkowicie blokując widok z zewnątrz. Jeden z najpopularniejszych materiałów na wyklejanie witryn i innych szyb. Przeznaczone do krótkookresowej ekspozycji.
Folia One Way Vision (OWV)cena za 1m2
Folia OWV + druk39 zł
Folia OWV + druk + laminat płynny UV49 zł

Folie wylewane

Specjalne folie umożliwiające dogodną aplikację na samochodach o dużych przetłoczeniach lub trudnej geometrii karoserii. Mamy do dyspozycji również folię z klejem kanalikowym o obniżonej adhezji. Przeznaczone do długookresowej ekspozycji.
Folia Wylewanacena za 1m2
Folia wylewana SLX + druk + laminat UV stały / klej kanalikowy, skomplikowane przetłoczenia195 zł
Folia wylewana ploterowa (100 kolorów w tym kolory metalic) / klej permanentny (dostępna na metry)75 zł
Folia wylewana ploterowa SWF (90 kolorów) / klej kanalikowy, ultraplastyczna (dostępna na metry)146 zł
Cięcie ploterowe folii wg obrysu (np. kształty, wzory, dodatkowe elementy na pojazdy) / dopłata do mkw.14 zł

Folie magnetyczne

Sztywne folie magnetyczne o grubości 0,7 mm z grafiką drukowaną na foliach standardowych i samochodowych przeznaczone do użytku na karoseriach samochodowych.

Pełny cennik magnesów znajduje się tutaj:

Usługi dodatkowe

W ramach usług dodatkowych możemy wysłać gotowe tablice paczką kurierską do 30 kg. Koszty wysyłki to 15 zł.

Możesz także zażyczyć sobie realizacji w trybie ekspresowym – w takim wypadku do ceny usługi doliczamy dodatkowe 20%.

Realizujemy zamówieniana podstawie indywidualnych projektów

Jeśli potrzebujesz przygotować nakład unikalnych naklejek na samochód – wyślij projekt do nas, a my go dla Ciebie wykonamy. Z pomocą przygotowanych przez nas foliowych naklejek łatwo zbudujesz rozpoznawalność swojej marki, usługi lub produktu! Oklejanie samochodów to popularna forma reklamy, której mobilność pozwala osiągnąć duży zasięg. Naklejka na powierzchni karoserii cechuje się dużą trwałością, ale może być łatwo usunięta.

W razie problemów natury technicznej lub wątpliwości dotyczących projektu prosimy o kontakt z naszym działem graficznym. Jeśli masz pytania dotyczące zamówienia lub naszych produktów, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio przez formularz umieszczony na dole strony.

producent billboardów reklamowych

Opinie klientów

Serdecznie polecam tę drukarnię. Zamówione banery są bardzo dobrej jakości, a kolory są żywe i wyraźne. Kontakt z firmą oceniam na bardzo dobry, tak samo czas wykonania i wysyłki
Google
15 / 04 / 2022
Bardzo polecam firmę Sigma! Profesjonalna i pomocna obsługa, a wydruk bardzo dobrej jakości 🙂
Google
13 / 05 / 2022
Wszystko elegancko, plakaty gotowe kilka godzin po odebraniu zamówienia, komunikacja na świetnym poziomie, fachowe doradztwo, przystępna cena - nic dodać nic ująć. Gorąco polecam!
Google
12 / 05 / 2021
Serdecznie polecam firmę! Bardzo dobrze wykonane materiały promocyjne, jesteśmy wdzięczni:)
Google
27 / 04 / 2022
Pełen profesjonalizm, wszystko równe i zgodne z oczekiwaniami. Jakość wydaje się bardzo dobrą. Na pewno wrócę 😀 Bardzo dobry kontakt z firmą
Google
25 / 04 / 2022

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Najlepiej jeżeli wykonamy dla Ciebie wydruk próbny, tylko wtedy masz całkowitą pewność co do kolorów Twojego projektu. Wydruki próbne są wykonywane odpłatnie na bazie przesłanego projektu.

Wielkość baneru nie ma tutaj dużego znaczenia, największe banery jakie wykonaliśmy miały ponad 140 mkw. należy pamiętać, że transport tak dużego baneru jest drogi a sam baner jest po prostu bardzo ciężki. Banery drukujemy na maszynach o szerokości druku 320cm następnie banery są łączone termicznie za pomocą zgrzewu.

  • Produkty reklamowe oferowane przez naszą Firmę można odbierać osobiście w siedzibie drukarni, Klecza Dolna 75, 34-124 Klecza Dolna
  • Dostarczamy również poprzez wysyłkę kurierem. Można przysłać również swojego kuriera, lub zamówić wysyłkę bezpośrednio u nas.
  • W wyjątkowych sytuacjach (duże zamówienia) i po wcześniejszych uzgodnieniach, dostarczamy zamówione prace swoim transportem.

Niezdecydowany?

Jeżeli masz wątpliwości co do zastosowania danego materiału w Twojej realizacji służymy pomocą i wiedzą opartą o realne realizacje dla wielu klientów.

Pomożemy w zakresie doboru mediów, składzie graficznym projektów do druku – DTP oraz wskazując różnice pomiędzy materiałami aby materiał był zawsze dopasowany do funkcji i przeznaczenia.

Szybkie pytanie ?

Pozostałe materiały