Naklejki na samochód - Cennik

Zapoznaj się z cennikiem naszych naklejek samochodowych

Wytrzymałe naklejki samochodowe z folii

W drukarni SIGMA oferujemy usługi wielkoformatowego wydruku na różnego rodzaju foliach okleinowych na samochody. Wszystkie wykonywane przez nas wydruki powstają na podstawie indywidualnych projektów naszych klientów – pliki graficzne przyjmujemy mailowo lub przez nasz serwis internetowy sigmadruk.pl.

Wykorzystujemy rastrową metodę druku (CMYK), przygotowując wydruki na dużych arkuszach dostarczanych w całości lub po przycięciu. Główny obszar naszego działania przypada na Kraków i Małopolskę, jednak podejmujemy się zleceń z całej Polski.

Cennik detaliczny

Cena druku jest uzależniona od rodzaju świadczonej usługi oraz wymiarów i nakładu drukowanych naklejek. Arkusze zadrukowanej folii dostarczamy w całości lub przycięte do odpowiednich kształtów (ploterem do 140 cm szerokości lub proste cięcia trymerem w przypadku sztywnych materiałów). Standardowy tryb realizacji zamówień to 2-5 dni roboczych.

Poniżej przedstawiamy zestawienie oferowanych produktów i ich cen za m2 w poszczególnych przedziałach ilościowych (kolejno dla 1, 2, 5 i 10 m2). Ilość metrów kwadratowych przy zamówieniu będzie zawsze zaokrąglana w górę do pełnych metrów – przykładowo przy zamówieniu na 2,35 m2 faktura będzie wystawiona dla 3 m2. Podane wartości to koszt netto – cenę należy powiększyć o podatek VAT w wysokości 23%.

Pełny cennik - pobierz pdf

Pobierz cennik i zobacz ile zapłacisz za poszczególne wydruki. Jeżeli jesteś agencją reklamową lub domem mediowym koniecznie zarejestruj się aby otrzymać rabaty agencyjne.

Folie One Way Vision (OWV)

Folie o specjalnej perforacji przeznaczone do naklejania na płaskie szyby. Umożliwiają obserwację z wnętrza przy efekcie lekko przyciemnionej szyby, całkowicie blokując widok z zewnątrz. Jeden z najpopularniejszych materiałów na wyklejanie witryn i innych szyb. Przeznaczone do krótkookresowej ekspozycji.
Folia One Way Vision (OWV)do 1m2do 2m2do 5m2do 10m2powyżej 10m2
Folia OWV + druk CMYK - gilza36 zł33 zł30 zł27 zł25 zł
Folia OWV + druk CMYK + laminat UV - gilza62 zł56 zł50 zł45 zł41 zł

Folie wylewane

Specjalne folie umożliwiające dogodną aplikację na samochodach o dużych przetłoczeniach lub trudnej geometrii karoserii. Mamy do dyspozycji również folię z klejem kanalikowym o obniżonej adhezji. Przeznaczone do długookresowej ekspozycji.
Folia Wylewanado 1m2do 2m2do 5m2do 10m2powyżej 10m2
Folia wylewana + druk CMYK - gilza150 zł135 zł122 zł110 zł99 zł
Folia wylewana + druk CMYK + wycinanie176 zł 159 zł143 zł129 zł117 zł
Folia wylewana + druk CMYK + laminat UV - gilza266 zł240 zł216 zł195 zł176 zł
Folia wylewana + druk CMYK + wycinanie + laminat UV290 zł261 zł235 zł212 zł191 zł

Folie magnetyczne

Sztywne folie o grubości 0,7 mm z grafiką drukowaną na folii monomerycznej (w ofercie opcja z folią polimeryczna) przeznaczone do użytku na karoseriach samochodowych.
Folia Magnetycznado 1m2do 2m2do 5m2do 10m2powyżej 10m2
Folia magnetyczna + folia mono + UV + druk CMYK134 zł 121 zł109 zł99 zł90 zł
Folia magnetyczna + folia mono + UV + druk CMYK + wycinanie182 zł164 zł148 zł133 zł120 zł

Usługi dodatkowe

W ramach usług dodatkowych możemy wysłać gotowe tablice paczką kurierską do 30 kg. Koszty wysyłki to 15 zł.

Możesz także zażyczyć sobie realizacji w trybie ekspresowym – w takim wypadku do ceny usługi doliczamy dodatkowe 20%.

Realizujemy zamówieniana podstawie indywidualnych projektów

Jeśli potrzebujesz przygotować nakład unikalnych naklejek na samochód – wyślij projekt do nas, a my go dla Ciebie wykonamy. Z pomocą przygotowanych przez nas foliowych naklejek łatwo zbudujesz rozpoznawalność swojej marki, usługi lub produktu! Oklejanie samochodów to popularna forma reklamy, której mobilność pozwala osiągnąć duży zasięg. Naklejka na powierzchni karoserii cechuje się dużą trwałością, ale może być łatwo usunięta.

W razie problemów natury technicznej lub wątpliwości dotyczących projektu prosimy o kontakt z naszym działem graficznym. Jeśli masz pytania dotyczące zamówienia lub naszych produktów, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio przez formularz umieszczony na dole strony.

Opinie klientów
Błyskawiczna realizacja, druk dobrej jakości, kolory prezentują się świetnie
Dajana04
Allegro
06 cze 2021
polecam super szybko i profesjonalnie.serdecznie dziękuję za szybką realizację.
dorka190
Allegro
10 maj 2021
Świetny kontakt. Szybka realizacja. Polecam 🙂
Walkiriania
Allegro
12 kwi 2021

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Najlepiej jeżeli wykonamy dla Ciebie wydruk próbny, tylko wtedy masz całkowitą pewność co do kolorów Twojego projektu. Wydruki próbne są wykonywane odpłatnie na bazie przesłanego projektu.

Wielkość baneru nie ma tutaj dużego znaczenia, największe banery jakie wykonaliśmy miały ponad 140 mkw. należy pamiętać, że transport tak dużego baneru jest drogi a sam baner jest po prostu bardzo ciężki. Banery drukujemy na maszynach o szerokości druku 320cm następnie banery są łączone termicznie za pomocą zgrzewu.

  • Produkty reklamowe oferowane przez naszą Firmę można odbierać osobiście w siedzibie drukarni, Klecza Dolna 75, 34-124 Klecza Dolna
  • Dostarczamy również poprzez wysyłkę kurierem. Można przysłać również swojego kuriera, lub zamówić wysyłkę bezpośrednio u nas.
  • W wyjątkowych sytuacjach (duże zamówienia) i po wcześniejszych uzgodnieniach, dostarczamy zamówione prace swoim transportem.

Niezdecydowany?

Jeżeli masz wątpliwości co do zastosowania danego materiału w Twojej realizacji służymy pomocą i wiedzą opartą o realne realizacje dla wielu klientów.

Pomożemy w zakresie doboru mediów, składzie graficznym projektów do druku – DTP oraz wskazując różnice pomiędzy materiałami aby materiał był zawsze dopasowany do funkcji i przeznaczenia.

Szybkie pytanie ?

Pozostałe materiały