Magnesy na samochód - Cennik

Zapoznaj się z cennikiem naszych magnesów samochodowych

Wytrzymałemagnesy reklamowe

W drukarni SIGMA oferujemy usługi wielkoformatowego wydruku na foliach magnetycznych przeznaczonych do aplikacji na karoserii samochodu. Wszystkie wykonywane przez nas wydruki powstają na podstawie indywidualnych projektów naszych klientów – pliki graficzne przyjmujemy mailowo lub na naszej stronie internetowej sigmadruk.pl.

Wykorzystujemy rastrową metodę druku (CMYK), przygotowując wydruki na dużych arkuszach folii mono- lub polimerycznych (zależnie od życzenia klienta) dostarczanych w całości lub po przycięciu. Główny obszar naszego działania przypada na Kraków i Małopolskę, jednak podejmujemy się zleceń z całej Polski.

Cennik detaliczny

Cena druku jest uzależniona od rodzaju świadczonej usługi oraz wymiarów i nakładu drukowanych magnesów. Arkusze zadrukowanej folii dostarczamy w całości lub przycięte do odpowiednich rozmiarów (w przypadku sztywnych materiałów oferujemy wyłącznie proste cięcia trymerem, bez krzywizn/zagięć). Standardowy tryb realizacji zamówień to 2-5 dni roboczych. Nasze naklejki magnetyczne są odporne na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne, nie niszczą lakieru samochodowego i umożliwiają codzienne zdejmowanie grafiki.

Poniżej przedstawiamy zestawienie oferowanych produktów i ich cen za m2 w poszczególnych przedziałach ilościowych (kolejno dla 1, 2, 5 i 10 m2). Ilość metrów kwadratowych przy zamówieniu będzie zawsze zaokrąglana w górę do pełnych metrów – przykładowo przy zamówieniu na 2,35 m2 faktura będzie wystawiona dla 3 m2. Podane wartości to koszt netto – cenę należy powiększyć o podatek VAT w wysokości 23%.

Pełny cennik - pobierz pdf

Pobierz cennik i zobacz ile zapłacisz za poszczególne wydruki. Jeżeli jesteś agencją reklamową lub domem mediowym koniecznie zarejestruj się aby otrzymać rabaty agencyjne.

Folie magnetyczne

Nasze magnesy reklamowe wykorzystują sztywną folię magnetyczną o grubości 0,7 mm. Grafiki aplikowane na tę magnetyczną bazę drukujemy metodą rastrową na folii monomerycznej. Każdą naklejkę magnetyczną/arkusz folii zabezpieczamy laminatem, który chroni wydruk przed promieniowaniem UV. Na życzenie klienta możemy też drukować na folii polimerycznej – w celu wyceny tej usługi prosimy o kontakt z naszą drukarnią.
Folia Magnetycznado 1m2
Folia magnetyczna + folia monomeryczna + druk laminat UV153 zł

Usługi dodatkowe

W ramach usług dodatkowych możemy wysłać gotowe magnesy lub folie magnetyczne paczką kurierską do 30 kg. Koszty wysyłki od 20 zł. Przy zamówieniach wielkonakładowych przekraczających tę wagę lub wielkogabarytowych przesyłkach cena ustalana jest indywidualnie.

Możesz także zażyczyć sobie realizacji w trybie ekspresowym – w takim wypadku do ceny usługi doliczamy dodatkowe 20%.

Realizujemy zamówieniana podstawie indywidualnych projektów

Jeśli potrzebujesz przygotować nakład unikalnych naklejek magnetycznych na samochód zgodnie z Twoimi wymaganiami – wyślij projekt do nas, a my go dla Ciebie wykonamy. Z pomocą przygotowanych przez nas magnesów łatwo zbudujesz rozpoznawalność swojej marki, usługi lub produktu!

Oklejanie samochodów to popularna forma reklamy, która dzięki mobilności zapewnianej przez pojazd może osiągnąć bardzo duży zasięg. Naklejka magnetyczna na powierzchni karoserii cechuje się dużą trwałością (laminat chroni ją przed blaknięciem i lekkimi zarysowaniami), ale może być łatwo usunięta, a prezentowane treści mogą być dowolnie zmienione nawet wielokrotnie tego samego dnia. Magnesy będą więc idealnym rozwiązaniem, gdy Twoja branża wymaga dużej rotacji treści reklamowej.

W razie problemów natury technicznej lub wątpliwości dotyczących projektu prosimy o kontakt z naszym działem graficznym. Jeśli masz pytania dotyczące zamówienia lub naszych produktów, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio przez formularz umieszczony na dole strony.

producent billboardów reklamowych
Opinie klientów
Błyskawiczna realizacja, druk dobrej jakości, kolory prezentują się świetnie
Dajana04
Allegro
06 cze 2021
polecam super szybko i profesjonalnie.serdecznie dziękuję za szybką realizację.
dorka190
Allegro
10 maj 2021
Świetny kontakt. Szybka realizacja. Polecam 🙂
Walkiriania
Allegro
12 kwi 2021

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Najlepiej jeżeli wykonamy dla Ciebie wydruk próbny, tylko wtedy masz całkowitą pewność co do kolorów Twojego projektu. Wydruki próbne są wykonywane odpłatnie na bazie przesłanego projektu.

Wielkość baneru nie ma tutaj dużego znaczenia, największe banery jakie wykonaliśmy miały ponad 140 mkw. należy pamiętać, że transport tak dużego baneru jest drogi a sam baner jest po prostu bardzo ciężki. Banery drukujemy na maszynach o szerokości druku 320cm następnie banery są łączone termicznie za pomocą zgrzewu.

  • Produkty reklamowe oferowane przez naszą Firmę można odbierać osobiście w siedzibie drukarni, Klecza Dolna 75, 34-124 Klecza Dolna
  • Dostarczamy również poprzez wysyłkę kurierem. Można przysłać również swojego kuriera, lub zamówić wysyłkę bezpośrednio u nas.
  • W wyjątkowych sytuacjach (duże zamówienia) i po wcześniejszych uzgodnieniach, dostarczamy zamówione prace swoim transportem.

Niezdecydowany?

Jeżeli masz wątpliwości co do zastosowania danego materiału w Twojej realizacji służymy pomocą i wiedzą opartą o realne realizacje dla wielu klientów.

Pomożemy w zakresie doboru mediów, składzie graficznym projektów do druku – DTP oraz wskazując różnice pomiędzy materiałami aby materiał był zawsze dopasowany do funkcji i przeznaczenia.

Szybkie pytanie ?

Pozostałe materiały