Kasetony reklamowe cennik

Zapoznaj się z cennikiem naszych kasetonów reklamowych

Gotowe tablicedo kasetonów

Drukarnia SIGMA oferuje wysokiej jakości wydruki na tablice kasetonowe różnych rozmiarów. Zawsze dostarczamy kompletne tablice – aplikujemy wydrukowaną treść na przygotowane do tego płyty i zabezpieczamy całość wytrzymałym laminatem.

Drukowane przez nas treści i grafiki informacyjne powstają w całości na podstawie indywidualnych projektów każdego klienta. Projekty przyjmujemy w formie plików graficznych za pośrednictwem e-maili lub naszego serwisu internetowego sigmadruk.pl.

Do pracy wykorzystujemy różnego rodzaju płyty i folie, dzięki czemu każda tablica będzie odpowiadać Twoim potrzebom. Działamy głównie na terenie Małopolski i jej stolicy – Krakowa – jednak możemy podjąć się zleceń z całego kraju.

Wykorzystujemy tylko najlepsze materiały znane i doceniane w branży reklamowej – drukujemy tablice na płytach PCV, kompozytowych i dedykowanych podświetlanym reklamom PMMA. Dzięki temu Twoja reklama będzie prezentować się świetnie przez długi czas. Należy jednak pamiętać, że część produkowanych przez nas tablic reklamowych jest przeznaczona tylko do użytku wewnątrz budynków.

Cennik detaliczny kasetonów reklamowych

Cena druku będzie uzależniona od rodzaju świadczonej usługi oraz wymiarów i nakładu drukowanych tablic. Standardowy tryb realizacji zamówień to 2-5 dni roboczych. Wszystkie przygotowywane przez nas tablice są gotowymi produktami – wykonujemy druk, aplikujemy go na materiał i zabezpieczamy całość laminatem chroniącym przed promieniowaniem UV.

Poniżej przedstawiamy zestawienie oferowanych produktów i ich cen za m2 w poszczególnych przedziałach ilościowych (kolejno dla 1, 2, 5 i 10 m2). Ilość metrów kwadratowych przy każdym zamówieniu będzie zaokrąglana w górę do pełnych metrów – przykładowo przy zamówieniu na 2,35 m2 faktura jest wystawiana na 3 m2. Podane wartości to koszt netto – cenę należy powiększyć o podatek VAT w wysokości 23%.

Pełny cennik - pobierz pdf

Pobierz cennik i zobacz ile zapłacisz za poszczególne wydruki. Jeżeli jesteś agencją reklamową lub domem mediowym koniecznie zarejestruj się aby otrzymać rabaty agencyjne.

Kasetony świetlne Frezowane DiBond

Kasetony świetlne z frezowanego DiBondu to estetyczne  i widoczne reklamy na których możemy dowolnie kształtować treść – szczególnie na kasetonach ściennych.

Kaseton Frezowane DiBONDdo 1m2do 2m2do 5m2do 10m2powyżej 10m2
Na ścianę2000 zł1800 zł1600 złwycenawycena
Odstające jednostronne - konstrukcja2700 zł2500 złwycenawycenawycena
Odstające dwustronne - konstrukcja4700 zł5700 złwycenawycenawycena
Indywidualne projektywycenawycenawycenawycenawycena

Ceny orientacyjne nie zawierają montażu kasetonu

Płyty kompozytowe  DiBOND

Kompozytowe płyty mogą być wykorzystywane jako materiał na tablice reklamowe, informacyjne, identyfikacyjne, etykiety, plafony i kasetony. Tablica powstała na ich bazie może być wykorzystywana zarówno wewnątrz budynków, jak i na otwartej przestrzeni. Produkujemy tablice na płytach kompozytowych o grubości 3 mm w trzech wariantach jakości.

Tablica DiBONDcena za 1m2
Płyta DiBOND MultiPanel PREMIUM UK 3 mm (0,20)264 zł

Płyty PMMA

Są to mleczne płyty idealnie rozpraszające światło LED, które w połączeniu z folią i laminatem stanowią świetne tło graficzne dla reklam i kasetonów świetlnych. Dostępne są w dwóch wariantach grubości.

Płyty PMMA licacena za 1m2
Płyta PMMA 3A Composite - OPAL - 3 mm 324 zł

Usługi dodatkowe

W ramach usług dodatkowych możemy wysłać gotowe tablice paczką kurierską. Ze względu na gabaryt koszt dostawy ustalamy indywidualnie w zależności od wielkości zlecenia.

Możesz także zażyczyć sobie realizacji w trybie ekspresowym – w takim wypadku do ceny usługi doliczamy dodatkowe 20%.

Kaseton -prosta i skuteczna reklama

Odpowiednio rozmieszczone kasetony reklamowe nie tylko wskażą ważne punkty (np. lokal usługowy), ale też zainteresują potencjalnego klienta prezentowaną treścią, budując tym samym świadomość marki i zwiększając szansę sięgnięcia właśnie po Twój produkt/usługę.

Szczególnie jeśli dana treść zapada w pamięć i dodatkowo przyciąga wzrok ciekawą, unikalną szatą graficzną.

Realizujemy zamówieniana podstawie indywidualnych projektów

Każda nasza tablica do kasetonów reklamowych powstaje dzięki projektom naszych klientów – pozwala nam to tworzyć indywidualne i wyróżniające się treści. Nie czekaj więc – prześlij do nas swój projekt już dziś, a my przygotujemy dla Ciebie dokładnie takie reklamy, jakich sobie życzysz!

W razie problemów natury technicznej lub wątpliwości dotyczących projektu prosimy o kontakt z naszym działem graficznym. Jeśli masz pytania dotyczące zamówienia lub naszych produktów, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio przez formularz umieszczony na dole strony.

producent billboardów reklamowych
Opinie klientów
Błyskawiczna realizacja, druk dobrej jakości, kolory prezentują się świetnie
Dajana04
Allegro
06 cze 2021
polecam super szybko i profesjonalnie.serdecznie dziękuję za szybką realizację.
dorka190
Allegro
10 maj 2021
Świetny kontakt. Szybka realizacja. Polecam 🙂
Walkiriania
Allegro
12 kwi 2021

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Najlepiej jeżeli wykonamy dla Ciebie wydruk próbny, tylko wtedy masz całkowitą pewność co do kolorów Twojego projektu. Wydruki próbne są wykonywane odpłatnie na bazie przesłanego projektu.

Wielkość baneru nie ma tutaj dużego znaczenia, największe banery jakie wykonaliśmy miały ponad 140 mkw. należy pamiętać, że transport tak dużego baneru jest drogi a sam baner jest po prostu bardzo ciężki. Banery drukujemy na maszynach o szerokości druku 320cm następnie banery są łączone termicznie za pomocą zgrzewu.

  • Produkty reklamowe oferowane przez naszą Firmę można odbierać osobiście w siedzibie drukarni, Klecza Dolna 75, 34-124 Klecza Dolna
  • Dostarczamy również poprzez wysyłkę kurierem. Można przysłać również swojego kuriera, lub zamówić wysyłkę bezpośrednio u nas.
  • W wyjątkowych sytuacjach (duże zamówienia) i po wcześniejszych uzgodnieniach, dostarczamy zamówione prace swoim transportem.

Niezdecydowany?

Jeżeli masz wątpliwości co do zastosowania danego materiału w Twojej realizacji służymy pomocą i wiedzą opartą o realne realizacje dla wielu klientów.

Pomożemy w zakresie doboru mediów, składzie graficznym projektów do druku – DTP oraz wskazując różnice pomiędzy materiałami aby materiał był zawsze dopasowany do funkcji i przeznaczenia.

Szybkie pytanie ?

Pozostałe materiały