Kasetony reklamowe cennik

Zapoznaj się z cennikiem naszych kasetonów reklamowych

Gotowe tablicedo kasetonów

Drukarnia SIGMA oferuje wysokiej jakości wydruki na tablice kasetonowe różnych rozmiarów. Zawsze dostarczamy kompletne tablice – aplikujemy wydrukowaną treść na przygotowane do tego płyty i zabezpieczamy całość wytrzymałym laminatem.

Drukowane przez nas treści i grafiki informacyjne powstają w całości na podstawie indywidualnych projektów każdego klienta. Projekty przyjmujemy w formie plików graficznych za pośrednictwem e-maili lub naszego serwisu internetowego sigmadruk.pl.

Do pracy wykorzystujemy różnego rodzaju płyty i folie, dzięki czemu każda tablica będzie odpowiadać Twoim potrzebom. Działamy głównie na terenie Małopolski i jej stolicy – Krakowa – jednak możemy podjąć się zleceń z całego kraju.

Wykorzystujemy tylko najlepsze materiały znane i doceniane w branży reklamowej – drukujemy tablice na płytach PCV, kompozytowych i dedykowanych podświetlanym reklamom PMMA. Dzięki temu Twoja reklama będzie prezentować się świetnie przez długi czas. Należy jednak pamiętać, że część produkowanych przez nas tablic reklamowych jest przeznaczona tylko do użytku wewnątrz budynków.

Cennik detaliczny kasetonów reklamowych

Cena druku będzie uzależniona od rodzaju świadczonej usługi oraz wymiarów i nakładu drukowanych tablic. Standardowy tryb realizacji zamówień to 2-5 dni roboczych. Wszystkie przygotowywane przez nas tablice są gotowymi produktami – wykonujemy druk, aplikujemy go na materiał i zabezpieczamy całość laminatem chroniącym przed promieniowaniem UV.

Poniżej przedstawiamy zestawienie oferowanych produktów i ich cen za m2 w poszczególnych przedziałach ilościowych (kolejno dla 1, 2, 5 i 10 m2). Ilość metrów kwadratowych przy każdym zamówieniu będzie zaokrąglana w górę do pełnych metrów – przykładowo przy zamówieniu na 2,35 m2 faktura jest wystawiana na 3 m2. Podane wartości to koszt netto – cenę należy powiększyć o podatek VAT w wysokości 23%.

Pełny cennik - pobierz pdf

Pobierz cennik i zobacz ile zapłacisz za poszczególne wydruki. Jeżeli jesteś agencją reklamową lub domem mediowym koniecznie zarejestruj się aby otrzymać rabaty agencyjne.

Kasetony świetlne Frezowane DiBond

Kasetony świetlne z frezowanego DiBondu to estetyczne  i widoczne reklamy na których możemy dowolnie kształtować treść – szczególnie na kasetonach ściennych.

Kaseton Frezowane DiBONDdo 1m2do 2m2do 5m2do 10m2powyżej 10m2
Na ścianę2000 zł1800 zł1600 złwycenawycena
Odstające jednostronne - konstrukcja2700 zł2500 złwycenawycenawycena
Odstające dwustronne - konstrukcja4700 zł5700 złwycenawycenawycena
Indywidualne projektywycenawycenawycenawycenawycena

Ceny orientacyjne nie zawierają montażu kasetonu

Płyty kompozytowe  DiBOND

Kompozytowe płyty mogą być wykorzystywane jako materiał na tablice reklamowe, informacyjne, identyfikacyjne, etykiety, plafony i kasetony. Tablica powstała na ich bazie może być wykorzystywana zarówno wewnątrz budynków, jak i na otwartej przestrzeni. Produkujemy tablice na płytach kompozytowych o grubości 3 mm w trzech wariantach jakości.

Płyty DiBOND 3mm1m2od 5m2od 10m2od 25m2od 50m2
Płyta DiBOND 3mm + druk UV jednostronny / wydruki do 285cm długości - płyta 150x300207 zł193 zł179 zł165 złwycena na podstawie zlecenia
Płyta DiBOND 3mm + druk UV jednostronny / wydruki powyżej 285cm długości - płyta 150x400252 zł235 zł218 zł201 złwycena na podstawie zlecenia
Lakier UV do wydruków w technologii UV / zabezpieczenie 1-2 lata30 zł28 zł26 zł24 złwycena na podstawie zlecenia

Przykładowe wielkości tablic dla płyt o grubości 3 mm.

Płyty DiBOND 3mm100 cm.150 cm.200 cm.250 cm.300 cm.
50cm86 zł171 zł171 zł256,5 zł **256,5 zł **
100cm171 zł257 zł342 zł427,5 zł **513 zł **
120cm257 zł342 zł428 zł513 zł **684 zł **
150cm257 zł427,5 zł **513 zł **684 zł **769,5 zł **

Płyty oznaczone jako ** możemy przygotować tylko do odbioru osobistego bez możliwości wysyłki ze względu na gabaryt oraz ryzyko zniszczenia podczas transportu.

Płyty PMMA

Są to mleczne płyty idealnie rozpraszające światło LED, które w połączeniu z folią i laminatem stanowią świetne tło graficzne dla reklam i kasetonów świetlnych. Dostępne są w dwóch wariantach grubości.

Płyty PMMA licacena za 1m2
Płyta PMMA 3A Composite - OPAL - 3 mm 324 zł

Usługi dodatkowe

W ramach usług dodatkowych możemy wysłać gotowe produkty przesyłką kurierską do 30 kg. Ceny przesyłek podajemy poniżej.

Możesz także zażyczyć sobie realizacji w trybie ekspresowym – w takim wypadku do finalnej ceny doliczamy dodatkowe 50%, a czas realizacji to 1 dzień roboczy. Więcej informacji znajdziesz w cenniku pdf.

Rodzaj przesyłkicena
Kurier Standard - karton prostopadłościan(wymiar maksymalny opakowania 150x15x15 do 15kg)25 zł
Kurier Max - karton prostopadłościan(wymiar maksymalny opakowania 250x25x25 do 30kg)50 zł
Kurier Dłużyca - karton lub stretch niestandardowa(wymiar jednego z boków powyżej 250cm)od 200 zł

Kaseton -prosta i skuteczna reklama

Odpowiednio rozmieszczone kasetony reklamowe nie tylko wskażą ważne punkty (np. lokal usługowy), ale też zainteresują potencjalnego klienta prezentowaną treścią, budując tym samym świadomość marki i zwiększając szansę sięgnięcia właśnie po Twój produkt/usługę.

Szczególnie jeśli dana treść zapada w pamięć i dodatkowo przyciąga wzrok ciekawą, unikalną szatą graficzną.

Realizujemy zamówieniana podstawie indywidualnych projektów

Każda nasza tablica do kasetonów reklamowych powstaje dzięki projektom naszych klientów – pozwala nam to tworzyć indywidualne i wyróżniające się treści. Nie czekaj więc – prześlij do nas swój projekt już dziś, a my przygotujemy dla Ciebie dokładnie takie reklamy, jakich sobie życzysz!

W razie problemów natury technicznej lub wątpliwości dotyczących projektu prosimy o kontakt z naszym działem graficznym. Jeśli masz pytania dotyczące zamówienia lub naszych produktów, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio przez formularz umieszczony na dole strony.

producent billboardów reklamowych

Opinie klientów

Serdecznie polecam tę drukarnię. Zamówione banery są bardzo dobrej jakości, a kolory są żywe i wyraźne. Kontakt z firmą oceniam na bardzo dobry, tak samo czas wykonania i wysyłki
Google
15 / 04 / 2022
Bardzo polecam firmę Sigma! Profesjonalna i pomocna obsługa, a wydruk bardzo dobrej jakości 🙂
Google
13 / 05 / 2022
Wszystko elegancko, plakaty gotowe kilka godzin po odebraniu zamówienia, komunikacja na świetnym poziomie, fachowe doradztwo, przystępna cena - nic dodać nic ująć. Gorąco polecam!
Google
12 / 05 / 2021
Serdecznie polecam firmę! Bardzo dobrze wykonane materiały promocyjne, jesteśmy wdzięczni:)
Google
27 / 04 / 2022
Pełen profesjonalizm, wszystko równe i zgodne z oczekiwaniami. Jakość wydaje się bardzo dobrą. Na pewno wrócę 😀 Bardzo dobry kontakt z firmą
Google
25 / 04 / 2022

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Najlepiej jeżeli wykonamy dla Ciebie wydruk próbny, tylko wtedy masz całkowitą pewność co do kolorów Twojego projektu. Wydruki próbne są wykonywane odpłatnie na bazie przesłanego projektu.

Wielkość baneru nie ma tutaj dużego znaczenia, największe banery jakie wykonaliśmy miały ponad 140 mkw. należy pamiętać, że transport tak dużego baneru jest drogi a sam baner jest po prostu bardzo ciężki. Banery drukujemy na maszynach o szerokości druku 320cm następnie banery są łączone termicznie za pomocą zgrzewu.

  • Produkty reklamowe oferowane przez naszą Firmę można odbierać osobiście w siedzibie drukarni, Klecza Dolna 75, 34-124 Klecza Dolna
  • Dostarczamy również poprzez wysyłkę kurierem. Można przysłać również swojego kuriera, lub zamówić wysyłkę bezpośrednio u nas.
  • W wyjątkowych sytuacjach (duże zamówienia) i po wcześniejszych uzgodnieniach, dostarczamy zamówione prace swoim transportem.

Niezdecydowany?

Jeżeli masz wątpliwości co do zastosowania danego materiału w Twojej realizacji służymy pomocą i wiedzą opartą o realne realizacje dla wielu klientów.

Pomożemy w zakresie doboru mediów, składzie graficznym projektów do druku – DTP oraz wskazując różnice pomiędzy materiałami aby materiał był zawsze dopasowany do funkcji i przeznaczenia.

Szybkie pytanie ?

Pozostałe materiały