Naklejki na zamówienie

publikacja

Szczegóły publikacji:

11 listopada, 2022 /
9 minut /
Jakub
Tematy: REKLAMA

Naklejki na zamówienie

Naklejki samoprzylepne znajdują zastosowanie w wielu branżach, nie tylko reklamowej. Produkty, które powstają na podstawie indywidualnego projektu klienta, znacznie przyczynią się do stworzenia kreatywnej promocji firmy. Nie ulega wątpliwości, że nawet niewielkie naklejki reklamowe w dużym stopniu wpływają na budowanie świadomości marki. Aby to osiągnąć, należy nadać produktom niekonwencjonalnego kształtu oraz zadbać o wysokiej jakości grafikę.

Drukowanie naklejek według indywidualnego projektu

W drukarni SIGMA oferujemy klientom usługi wydruku naklejek samoprzylepnych najwyższej jakości, w niemal dowolnym rozmiarze. Do stworzenia produktów wykorzystywane są różnego rodzaju folie m.in. holograficzne, odblaskowe, ploterowe, typu DOT i wiele innych. Warto zaznaczyć, że dzięki cyfrowej technologii druku, możliwe jest wykonanie nawet najmniejszej naklejki reklamowej o dowolnym kształcie.

Niemniej jednak bardzo często realizujemy zamówienia na dużych arkuszach. Naklejki wielkoformatowe służą zarówno do ekspozycji zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Solidne folie cechują się odpornością na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. Tego typu produkty mają możliwość dodatkowego laminowania UV, a także utrwalenia żywicą. Naklejki reklamowe o nieco większych wymiarach są dostarczane klientom w całości lub po przycięciu, a dzięki cyfrowej InkJet’owej metodzie CMYK metodzie CMYK wielkoformatowe egzemplarze wyglądają zjawiskowo i przyciągają wzrok przechodniów.

Nasza drukarnia wykonuje wydruki naklejek według projektu przesłanego przez klienta, niezależnie od kształtu i rodzaju grafiki. Projekty są przez nas przyjmowane mailowo lub za pośrednictwem serwisu internetowego sigmadruk.pl.

Cena, zamawianie, dostawa

Koszt i czas realizacji zamówienia zależy w dużym stopniu od wielkości zlecenia i sposobu wykończenia (błyszczące, matowe i inne). Standardowy czas realizacji druku naklejek wynosi 2-5 dni roboczych. Produkty nawija się na gilzę lub przycina przy użyciu plotera do pożądanych wymiarów – max 160 cm szerokości. Nasza działalność nie ogranicza się do jednego regionu – podejmujemy się zleceń z całego kraju, co jest możliwe dzięki współpracy z zaufanymi kurierami.

Naklejki drukowane na foliach – zastosowanie

Naklejki wykonane na zamówienie to nic innego jak skuteczne i bardzo proste narzędzie do komunikacji z potencjalnymi klientami. Nasze wydruki mają nieograniczone możliwości zastosowania i charakteryzują się szerokim zasięgiem. Etykiety samoprzylepne z logo firmy, adresem strony internetowej lub krótkim hasłem promującym działalność przyciągną uwagę odbiorców i zapewnią Ci dużą rozpoznawalność. Drukujemy naklejki przeznaczone do ekspozycji krótko, średnio i długoterminowej.

Tworząc design naklejek, należy pamiętać, że walory dekoracyjne są o wiele ważniejsze niż tekst. Oznacza to, że grafika musi przykuwać wzrok, a nawet najmniejsze detale powinny być w odpowiedni sposób wyeksponowane. Druk naklejek z własnego projektu to dla nas żaden problem. Takie produkty mogą stać się znakiem rozpoznawalnym firmy, co przyciągnie szereg nowych konsumentów. Aktualnie możemy dla Ciebie przygotować wlepki o prostokątnym lub kwadratowym, a nawet okrągłym lub bardziej oryginalnym kształcie (docinamy naklejki ploterem po obrysie).

Te innowacyjne rozwiązania mogą służyć również jako podziękowanie za złożone zamówienie. Nic tak nie umila transakcji, jak dołączenie do zakupu niewielkiego drobiazgu, który będzie formą wdzięczności za złożenie zamówienia. Taki gest z pewnością zapadnie w pamięci klienta i zostanie przez niego doceniony.

Zarówno naklejki okrągłe, jak i prostokątne należy umieszczać w widocznych miejscach, ponieważ wtedy będą odpowiednio spełniać swoją funkcję. Produkty stworzone w naszej drukarni są gwarancją dobrej jakości ze względu na korzystanie z nowoczesnych maszyn drukujących i używanie sprawdzonych materiałów. Te elementy dekoracyjne z pewnością będą wyróżniać się na tle treści reklamowych konkurencji.

Co oferuje nasza drukarnia?

Specjalizujemy się w świadczeniu usług z zakresu wydruku naklejek na folii bezbarwnej, holograficznej, samoprzylepnej, typu DOT oraz foliach ploterowych. Dodatkowo – wszystkie przygotowane przez nas elementy możemy pokryć (na życzenie klienta) specjalnym laminatem do zabezpieczenia arkuszy folii przed promieniowaniem UV. Nacięte naklejki mogą pozostać w rulonie lub każdy wydrukowany element może być docięty do mniejszego arkusza.

Naklejki na zamówienie z własną grafiką lub logo

Zaletą naszych produktów jest przede wszystkim niepowtarzalna kolorystyka i wysoka jakość wyrobu. Drukowanie etykiet samoprzylepnych i naklejek reklamowych rozpoczynamy po omówieniu każdego szczegółu z klientem. Jesteśmy świadomi tego, jak takie elementy wpływają na renomę danej działalności. Należy jednak zaznaczyć, że nie zajmujemy się sprzedażą gotowych naklejek, realizujemy jedynie projekty przesłane przez klientów. Dowolny kształt oraz maksymalnie nasycone kolory naklejek są gwarancją sukcesu Twojej firmy.

Podziel się tym materiałem: