Praca

Szukamy nowych osób do naszej drukarni.

Dostępne oferty pracy

Młodszy specjalista druku / Pomocnik Drukarza

Miejsce pracy: Klecza Dolna

Jakie będą Twoje zadania:

  • Przygotowanie maszyn i urządzeń do druku (obsługa i przygotowywanie mediów)
  • Realizowanie zadań produkcyjnych wg wytycznych jakościowych (w oparciu o listę zadań i projektów ze szczegółowymi opisami bez niedomówień z naszej strony)
  • Obróbka i przygotowanie wydruków do wysyłki (obróbka wydruków tj. docinanie, zgrzewanie, pakowanie)
  • Dbanie o czystość na stanowisku pracy

Zdolności które docenimy:

  • Sprawne posługiwanie się narzędziami i elektronarzędziami
  • Doświadczenie w pracy z foliami (klejenie)
  • Zadawać pytania kiedy czegoś nie wiesz (szkoda tracić czas na odkrywanie czegoś co zostało odkryte)
  • Wykonie zadań w oparciu o opracowane procedury
  • Siła (czasami media trochę ważą)
  • Umiejętność nadzoru kilku projektów jednocześnie
  • Zamieszkanie blisko miejsca pracy (aby nie robić nie potrzebnych kilometrów)
  • Pracę na podobnym stanowisku i/lub branży

Czego Cię nauczymy:

  • Bording czyli adaptację do stanowiska i środowiska pracy
  • Wszystkich obowiązujących procedur
  • Obsługi maszyn i narzędzi
  • Obróbki wydruków
  • Rozpoznawać media do druku

Nasza oferta to:

  • Normalna umowa – o pracę, kontrakt, zlecenie – forma dowolna (również studenci kierunków powiązanych branżowo)
  • Rozwój kariery, ponieważ młodszy specjalista to pierwszy poziom w naszej organizacji
  • Pracę bez weekendów
  • Premie za realizację projektów i celów
  • Pracę z nowymi urządzeniami i najnowszymi technologiami druku (HP Latex, Mutoh UV Led, Summa itd.)
  • Pracę z ludźmi, którzy szukają rozwiązań a nie problemów oraz nie poddają się a przy tym są uśmiechnięci i charyzmatyczni

Nie masz doświadczenia a interesuje Cię praca w drukarni? Aplikuj, możesz zacząć od płatnego stażu i sprawdzić czy taka praca Ci odpowiada!

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W ofercie należy zamieścić zapis: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97r.o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr 133, poz.883 dla Sigma Grupa Mediowa sp. z o. o.

GRAFIK KOMPUTEROWY – junior print & graphic designer

Czym będziesz się zajmował/zajmowała?

  • tworzeniem materiałów graficznych do druku oraz sieci (druk i skład wydruków wielkoformatowych i poligraficznych)
  • składem materiałów graficznych (Indesign)
  • współpracą z naszymi drukarzami (wdrożymy Cię)
  • dostosowaniem projektów do technologii produkcji
  • sprawdzaniem poprawności materiałów graficznych przekazywanych do druku
  • optymalizowaniem materiałów graficznych otrzymanych od klienta lub z drukarni
  • przygotowywaniem materiałów graficznych do odpowiedniej metody druku z uwzględnieniem wymagań drukarni (wskażemy kierunek),

Co zyskasz dołączając do naszego zespołu?

  • wynagrodzenie podstawowe + dodatek + premie (dodatek określimy podczas rekrutacji na bazie umiejętności, premie od ilości realizowanych projektów)
  • własne, dobrze skonfigurowane stanowisko pracy z możliwością uzupełnienia sprzętu wg Twoich potrzeb
  • wsparcie ze strony całego zespołu (wyznajemy zasadę, jak nie wiemy to pytamy, bo szybciej rozwiążemy problem)
  • możliwość rozwoju, bo mamy dużą bazę szkoleń z najlepszych platform szkoleniowych w tym dokupujemy cały czas kolejne
  • jeżeli masz jakieś sugestie, jesteśmy otwarci

Dołącz do nas, jeżeli:

  • znasz pakiet Adobe w tym Photoshop i Illustrator – mile widziany InDesign
  • masz doświadczenie lub wykształcenie w kierunku kreatywnym (najlepiej graficznym)
  • jesteś osobą dyspozycyjną – szukamy osoby na pełen wymiar czasu pracy, nie zdalnie i nie dorywczo (praca 8-16, od pon-pt.)
  • jesteś samodzielny/samodzielna, potrafisz pracować w oparciu o listę zadań z priorytetami, posiadasz wyczucie estetyki, realizujesz projekty szybko oraz nie jesteś perfekcjonistą – to potrafi bardzo przeszkadzać
  • jeżeli chcesz się rozwijać i pracować z fajnymi projektami dla różnych klientów o zróżnicowanej problematyce – dajemy Ci możliwość rozwoju w ścieżkach grafika, projektowanie do sieci, digital marketing, dtp.
  • dobrze, jeżeli do CV załączysz swoje najlepsze prace graficzne (każdy rodzaj: obrazy/ilustracje/rendery, strony WWW, grafiki do druku czy do sieci/internetu)

Dodatkowo prosimy o przesyłanie CV z dołączoną klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Sigma Grupa Mediowa Sp. z o.o. z siedzibą w Klecza Dolna 75, 34-124 Klecza Górna. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Informujemy, że Administratorem danych jest firma Sigma Grupa Mediowa Sp. z o.o. z siedzibą w Klecza Dolna 75, 34-124 Klecza Górna. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.”

Drukarz Wielki format – PRODUKCJA

  • Przygotowanie maszyn i urządzeń do druku (obsługa i ładowanie mediów)
  • Konserwacja bieżąca urządzeń i maszyn (regularne czyszczenie i dbanie o czystość)
  • Realizowanie zadań produkcyjnych z zachowaniem wytycznych jakościowych (w oparciu o listę projektów ze szczegółowymi opisami bez niedomówień z naszej strony)
  • Druk zleceń w oparciu o ciągłą komunikację (mamy system w którym realizujemy wszystkie zadania z jednego miejsca)

  • Sprawne poruszanie się w środowisku Windows
  • Pytać kiedy czegoś nie wiesz (szkoda tracić czas na odkrywanie czegoś co zostało odkryte)
  • Wykonie zadań w oparciu o opracowane procedury (z możliwością modyfikacji)
  • Umiejętność nadzoru kilku maszyn/projektów jednocześnie
  • Zamieszkanie blisko miejsca pracy

  • Obsługi maszyn

  • Umowę o pracę, kontrakt, zlecenie – forma dowolna (również studenci kierunków powiązanych branżowo) – wynagrodzenie od 20zł/h.
  • Pracę obecnie bez weekendów w bez zmianowym systemie godzinowym
  • Premie za realizację projektów

Nie masz doświadczenia a interesuje Cię praca w drukarni? Aplikuj, możesz zacząć od stanowiska pomocnika drukarza!

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W ofercie należy zamieścić zapis: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97r.o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr 133, poz.883 dla Sigma Grupa Mediowa sp. z o. o.

Wrapper | aplikator folii winylowych – poziom Junior i Senior

Co musisz umieć – JUNIOR i SENIOR:

  • Wykonać aplikację folii reklamowych oraz folii do zmiany koloru w zadanym czasie. Folie jakie aplikujemy to polimeryczne oraz wylewane folie wysokiej klasy (np. Avery Dennison SWF, Arlon SLX)

Co powinieneś/aś umieć JUNIOR:

  • wiedzieć jak przygotować pojazd do aplikacji
  • posiadać jakikolwiek styk / pracę z oklejaniem (dobrze gdyby pojawiły się zdjęcia realizacji, które realizowałeś/aś)
  • znać podstawowe różnice pomiędzy foliami
  • nie wymagamy dobrych umiejętności aplikacyjnych, rozwiniemy je przy projektach lub wytrenujemy w firmie

Co powinieneś/aś umieć SENIOR:

  • obowiązkowo przedstawić portfolio prac lub zdjęcia z realizacji całościowych lub zespołowych w których brałeś/aś udział
  • przygotować pojazd (głównie) lub urządzenia (maszyny, elementy niestandardowe) do aplikacji folii, znać i wiedzieć jakie są poszczególne etapy prac
  • przygotować sposób rozcięcia folii np. z użyciem żyłki 3M Knifeless na pojeździe
  • spasować bryty na oklejanym elemencie lub powierzchni (kilka metodyk)
  • Znać zasady aplikacji i możliwości folii pod kątem plastyczności, możliwego uszkodzenia
  • powinieneś wykonać sam lub w zespole oklejanie pojazdu / urządzenia – nie będziemy Cię szkolić a jedynie obserwować

Czego potrzebujemy:

  • aplikatorów do oklejania głównie pojazdów, maszyn i poszczególnych elementów
  • zbudować mały zespół aplikacyjny dla 2 naszych marek sigmadruk.pl oraz reklamanaaucie.pl
  • osób które chciałyby rozpocząć na dobre przygodę z oklejaniem i potem być może otworzyć własną firmę (JUNIOR) lub osób, które chcą kontynuować rozwój w dziedzinie wrappingu i oklejania reklamowego a chcą zmienić pracę (SENIOR).

Co proponujemy w zamian:

  • stabilne nie rotacyjne zatrudnienie / bez weekendów (forma dowolna) dla juniora od 3000zł (decydują umiejętności) do 7000zł (decydują umiejętności) + dodatki i premie
  • wsparcie i pomoc zawsze wtedy, kiedy zapytasz (tylko JUNIOR)
  • dobrą kawę i pozytywnych ludzi w zespole, którzy nie marudzą na pracę
  • pracę z 2 markami w przyszłościowej branży wrappingu i reklamy
  • rozwój osobisty w oparciu o szkolenia uznanych ludzi z branży wrappingowej (np. Piotr Ciński z Arlon’a)

Jeżeli nie miałeś żadnej styczności z foliami do tej pory ani w żaden sposób nie interesujesz się oklejaniem to ta oferta na pewno nie jest dla Ciebie.

Preferujemy kontakt poprzez poniższy formularz.

Aplikuj teraz!