Kariera

Szukamy nowych osób do naszej drukarni.

Dostępne oferty pracy

DRUKARZ – operator maszyn wielkoformatowych

Miejsce pracy: Klecza Dolna

Jakie będą Twoje zadania:

  • Przygotowanie maszyn i urządzeń zgodnie z planem projektów delegowanych z użyciem Nozbe (płynny przepływ zadań)
  • Obsługa urządzeń: drukujących, tnących, laminujących, sublimacyjnych, termicznych
  • Konserwacja bieżąca urządzeń i maszyn
  • Realizowanie zadań produkcyjnych z zachowaniem norm jakościowych wg wytycznych firmy i/lub preferencji klientów
  • Rozwiązywanie problemów i doradztwo w zakresie doboru materiału w zależności od realizowanego projektu (rozmawiasz bezpośrednio z agencjami reklamowymi – klient świadomy oczekujący pewnego nakierowania i wskazania najlepszego rozwiązania)
  • Dbałość o właściwy i możliwie szybki przepływ informacji pomiędzy działem graficznym, logistycznym i drukarskim
  • Obróbka i przygotowanie mediów dla klientów (np. cięcie manuale trymerami lub ploterami w zależności od materiałów czy zgrzewanie)
  • Odpowiednie pakowanie i etykietowanie przesyłek z produktami do wysyłki
  • Raportowanie z bieżącego stanu materiałów
  • Znajomość programów: Illustrator, Corel Draw

Perfekcyjnego kandydata cechuje:

Zadania powyżej oraz dodatkowo:

  • Przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na urządzeniach: duże plotery drukujące wielkoformatowe z RIPem (Caldera, Sai) (ekosolwent, twardy solwent, latex, UV, sublimacja), plotery tnące Summa, drukarki UV – wymóg konieczny najlepiej potwierdzony pracą na stanowisku drukarza
  • Nadzór kilku maszyn jednocześnie
  • Znajomość programów: jw. + RIP (PhotoPrint z PrintManager’em), Nozbe, Google Sheets, Winplot
  • Umiejętność szybkiego reagowania, szukania rozwiązań, podejmowania decyzji w korelacji z zespołem i klientem (najczęściej telefonicznie)
  • Dobrze widziane: umiejętność wyklejania grafiki z folii ciętej i drukowanej

Co oferujemy:

  • Bording czyli adaptację do stanowiska i środowiska pracy
  • Umowę o pracę, kontrakt, zlecenie – forma dowolna (również studenci kierunków powiązanych branżowo) – wynagrodzenie będzie ustalane adekwatne do posiadanych kwalifikacji.
  • Premie za limity produkcyjne
  • Pracę z nowymi urządzeniami i najnowszymi technologiami druku
  • Pracę w organizacji specjalizującej się w mediach syfrowych, w systemie 8 godzinnym bez weekendów

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W ofercie należy zamieścić zapis: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97r.o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr 133, poz.883 dla Sigma Grupa Mediowa sp. z  o. o.

Aplikację możesz złożyć bezpośrednio poniżej ogłoszenia załączając swoje CV lub mailowo na: biuro@sigmadruk.pl

Aplikuj teraz!

× Jesteśmy na Whatsapp Available on SundayMondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturday