Rollupy cennik

Zapoznaj się z cennikiem naszych rollup'ów

Roll-Upyw różnych rozmiarach

Nasza drukarnia oferuje usługi wielkoformatowego wydruku różnego rodzaju reklam Roll-Up na wysokiej jakości materiale banerowym Blockout PET o gramaturze 530 g. Drukujemy w fotograficznej technologii ekosolwentowej bez udziału rozpuszczalników. Wszystkie wykonywane przez nas projekty powstają na podstawie indywidualnych pomysłów naszych klientów – pliki graficzne przyjmujemy za pośrednictwem poczty elektronicznej lub przez nasz serwis internetowy sigmadruk.pl.

Przygotowujemy kompletne rollupy – dostarczamy wydruki wraz ze stojakami i aluminiowymi kasetkami z automatycznym mechanizmem zwijania. Stojak rollupów wykonano z aluminium – zapewnia stabilność konstrukcji bez dodatkowych podpór. Możemy też przygotować same banery do roll-upów oraz reklamy typu X-baner. Główny obszar naszego działania przypada na Kraków i Małopolskę, jednak podejmujemy się zleceń z całej Polski.

Cennik detaliczny

Cena druku będzie uzależniona od rodzaju świadczonej usługi oraz wymiarów i nakładu drukowanych banerów. Standardowy tryb realizacji zamówień to 2-5 dni roboczych. Poniżej przedstawiamy zestawienie oferowanych produktów i ich cen za m2 w poszczególnych przedziałach ilościowych (kolejno dla 1, 2, 5 i 10 m2). Ilość metrów kwadratowych przy każdym zamówieniu będzie zaokrąglana w górę do pełnych metrów – przykładowo przy zamówieniu na 2,35 m2 faktura jest wystawiana na 3 m2. Ceny dla rollupów i reklam x-baner podano w przeliczeniu na sztuki (kolejno dla zamówień do 1, 2, 5 i 10 szt.). Roll-Upy dostarczamy w oryginalnych pokrowcach ułatwiających transport i chroniących kasety przed uszkodzeniami. Podane wartości to cena netto – należy ją powiększyć o podatek VAT w wysokości 23%.

Pełny cennik - pobierz pdf

Pobierz cennik i zobacz ile zapłacisz za poszczególne wydruki. Jeżeli jesteś agencją reklamową lub domem mediowym koniecznie zarejestruj się aby otrzymać rabaty agencyjne.

Banery Blockout

Banery reklamowe umożliwiające zadruk dwustronny. Ich cechą charakterystyczną jest specjalna warstwa blokująca przenikanie światła – dzięki niej reklama z jednej strony banera nie będzie prześwitywać na drugą. Materiał stworzono z myślą o ekspozycji średniookresowej.

Baner BlockOut cena za 1m2
Blockout baner 510g39 zł

Ceny orientacyjne nie zawierają montażu kasetonu

RollUp  85

Roll-Up o wymiarach 85 x 200 cm drukowany na banerach Blockout PET 530 g. Sprawdza się idealnie jako m.in. plansza naukowa lub alternatywa dla tablicy informacyjnej. Dostępny w trzech wariantach – rollup standard, premium i dwustronny.
RollUp 85cena za 1 szt.
Kompletny RollUp 85 PREMIUM198 zł

RollUp 100

Roll-Up o wymiarach 100 x 200 cm drukowany na banerach Blockout PET 530 g. Sprawdza się idealnie m.in. na imprezach plenerowych oraz różnego rodzaju targach branżowych. Dostępny w trzech wariantach – rollup standard, premium i dwustronny.
RollUp 1001 szt.
Kompletny RollUp 100 PREMIUM216 zł

Rollup EXPO 200x200

Rollupy o szerokości zadruku 200 cm, stanowiące lżejszą alternatywę ścianek reklamowych.
Kompletny Rollup1 szt.do 2 szt.do 5 szt.do 10 szt.powyżej 10szt.
Rollup 200 expo650 zł550 zł450 zł400 zł360 zł

X-Baner blockout

X-baner reklamowy to przenośna i lekka konstrukcja umożliwiająca łatwą wymianę nośnika. Stanowi świetną alternatywę dla tradycyjnych systemów, zwłaszcza przy częstych zmianach prezentowanej treści. Dzięki zastosowaniu banerów typu blockout umożliwia dwustronne prezentowanie treści.
X-Baner blockout1 szt.do 2 szt.do 5 szt.do 10 szt.powyżej 10szt.
Kompletny X-baner 60 x 160 cm250 zł225 zł195 zł140 zł126 zł
Kompletny X-baner 80 x 180 cm278 zł230 zł200 zł150 zł135 zł
Kompletny X-Baner 120 x 200 cm362 zł330 zł280 zł200 zł180 zł

Usługi dodatkowe

W ramach usług dodatkowych możemy wysłać gotowe tablice paczką kurierską. Ze względu na gabaryt koszt dostawy ustalamy indywidualnie w zależności od wielkości zlecenia.

Możesz także zażyczyć sobie realizacji w trybie ekspresowym – w takim wypadku do ceny usługi doliczamy dodatkowe 20%.

Realizujemy zamówieniana podstawie indywidualnych projektów

Przy produkcji każdego baneru i rollupu wykorzystujemy projekty przesyłane przez naszych klientów – pozwala nam to tworzyć indywidualne, wyróżniające się treści. Nie czekaj więc – prześlij do nas swój projekt już dziś i wybierz rodzaj produktu, a my przygotujemy dla Ciebie dokładnie takie reklamy, jakich sobie życzysz! Ponadto wszystkie nasze banery reklamowe są bardzo proste w montażu – wystarczą do tego popularne opaski zaciskowe z PCV. Reklamy typu Roll-Up są bardzo proste w obsłudze i wygodne w transporcie – są wyposażone w system automatycznego rozwijania a zwinięte do kasety mogą być przewiezione choćby w bagażniku samochodu.

W razie problemów natury technicznej lub wątpliwości dotyczących projektu zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym działem graficznym. Nasi graficy pomogą także we właściwym przygotowaniu projektu. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące potencjalnego zamówienia lub naszych produktów, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio przez umieszczony na dole strony formularz kontaktowy.

producent billboardów reklamowych
Opinie klientów
Błyskawiczna realizacja, druk dobrej jakości, kolory prezentują się świetnie
Dajana04
Allegro
06 cze 2021
polecam super szybko i profesjonalnie.serdecznie dziękuję za szybką realizację.
dorka190
Allegro
10 maj 2021
Świetny kontakt. Szybka realizacja. Polecam 🙂
Walkiriania
Allegro
12 kwi 2021

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Najlepiej jeżeli wykonamy dla Ciebie wydruk próbny, tylko wtedy masz całkowitą pewność co do kolorów Twojego projektu. Wydruki próbne są wykonywane odpłatnie na bazie przesłanego projektu.

Wielkość baneru nie ma tutaj dużego znaczenia, największe banery jakie wykonaliśmy miały ponad 140 mkw. należy pamiętać, że transport tak dużego baneru jest drogi a sam baner jest po prostu bardzo ciężki. Banery drukujemy na maszynach o szerokości druku 320cm następnie banery są łączone termicznie za pomocą zgrzewu.

  • Produkty reklamowe oferowane przez naszą Firmę można odbierać osobiście w siedzibie drukarni, Klecza Dolna 75, 34-124 Klecza Dolna
  • Dostarczamy również poprzez wysyłkę kurierem. Można przysłać również swojego kuriera, lub zamówić wysyłkę bezpośrednio u nas.
  • W wyjątkowych sytuacjach (duże zamówienia) i po wcześniejszych uzgodnieniach, dostarczamy zamówione prace swoim transportem.

Niezdecydowany?

Jeżeli masz wątpliwości co do zastosowania danego materiału w Twojej realizacji służymy pomocą i wiedzą opartą o realne realizacje dla wielu klientów.

Pomożemy w zakresie doboru mediów, składzie graficznym projektów do druku – DTP oraz wskazując różnice pomiędzy materiałami aby materiał był zawsze dopasowany do funkcji i przeznaczenia.

Szybkie pytanie ?

Pozostałe materiały