Rollupy cennik

Zapoznaj się z cennikiem naszych rollup'ów

Roll-Upyw różnych rozmiarach

Nasza drukarnia oferuje usługi wielkoformatowego wydruku różnego rodzaju reklam Roll-Up na wysokiej jakości materiale banerowym Blockout PET o gramaturze 530 g. Drukujemy w fotograficznej technologii ekosolwentowej bez udziału rozpuszczalników. Wszystkie wykonywane przez nas projekty powstają na podstawie indywidualnych pomysłów naszych klientów – pliki graficzne przyjmujemy za pośrednictwem poczty elektronicznej lub przez nasz serwis internetowy sigmadruk.pl.

Przygotowujemy kompletne rollupy – dostarczamy wydruki wraz ze stojakami i aluminiowymi kasetkami z automatycznym mechanizmem zwijania. Stojak rollupów wykonano z aluminium – zapewnia stabilność konstrukcji bez dodatkowych podpór. Możemy też przygotować same banery do roll-upów oraz reklamy typu X-baner. Główny obszar naszego działania przypada na Kraków i Małopolskę, jednak podejmujemy się zleceń z całej Polski.

Cennik detaliczny

Cena druku będzie uzależniona od rodzaju świadczonej usługi oraz wymiarów i nakładu drukowanych banerów. Standardowy tryb realizacji zamówień to 2-5 dni roboczych.

Poniżej przedstawiamy zestawienie oferowanych produktów i ich cen za m2 w poszczególnych przedziałach ilościowych (kolejno dla 1, 2, 5 i 10 m2). Ilość metrów kwadratowych przy każdym zamówieniu będzie zaokrąglana w górę do pełnych metrów – przykładowo przy zamówieniu na 2,35 m2 faktura jest wystawiana na 3 m2.

Ceny dla rollupów i reklam podano w przeliczeniu na sztuki (kolejno dla zamówień do 1, 2, 5 i 10 szt.). Roll-Upy dostarczamy w oryginalnych pokrowcach ułatwiających transport i chroniących kasety przed uszkodzeniami. Podane wartości to cena netto – należy ją powiększyć o podatek VAT w wysokości 23%.

RollUp  85

Roll-Up o wymiarach 85 x 200 cm drukowany na banerach Blockout PET 530 g. Sprawdza się idealnie jako m.in. plansza naukowa lub alternatywa dla tablicy informacyjnej. Dostępny w trzech wariantach – rollup standard, premium i dwustronny.
Rollup Standard 851 szt.od 5 szt.od 10 szt.od 25 szt.
kaseta ALU (z pokrowcem) + wsad PET z zadrukiem220 zł207 zł193 zł**
kaseta ALU (z pokrowcem) + wsad PP (Latex) z zadrukiem264 zł248 zł231 zł**

RollUp 100

Roll-Up o wymiarach 100 x 200 cm drukowany na banerach Blockout PET 530 g. Sprawdza się idealnie m.in. na imprezach plenerowych oraz różnego rodzaju targach branżowych. Dostępny w trzech wariantach – rollup standard, premium i dwustronny.
Rollup Standard 1001 szt.od 5 szt.od 10 szt.od 25 szt.
kaseta ALU (z pokrowcem) + wsad PET z zadrukiem252 zł237 zł221 zł**
kaseta ALU (z pokrowcem) + wsad PP (Latex) z zadrukiem294 zł276 zł257 zł**

Usługi dodatkowe

W ramach usług dodatkowych możemy wysłać gotowe produkty przesyłką kurierską do 30 kg. Ceny przesyłek podajemy poniżej.

Możesz także zażyczyć sobie realizacji w trybie ekspresowym – w takim wypadku do finalnej ceny doliczamy dodatkowe 50%, a czas realizacji to 1 dzień roboczy. Więcej informacji znajdziesz w cenniku pdf.

Rodzaj przesyłkicena
Kurier Standard - karton prostopadłościan(wymiar maksymalny opakowania 150x15x15 do 15kg)25 zł
Kurier Max - karton prostopadłościan(wymiar maksymalny opakowania 250x25x25 do 30kg)50 zł
Kurier Dłużyca - karton lub stretch niestandardowa(wymiar jednego z boków powyżej 250cm)od 200 zł

Realizujemy zamówieniana podstawie indywidualnych projektów

Przy produkcji każdego baneru i rollupu wykorzystujemy projekty przesyłane przez naszych klientów – pozwala nam to tworzyć indywidualne, wyróżniające się treści. Nie czekaj więc – prześlij do nas swój projekt już dziś i wybierz rodzaj produktu, a my przygotujemy dla Ciebie dokładnie takie reklamy, jakich sobie życzysz! Ponadto wszystkie nasze banery reklamowe są bardzo proste w montażu – wystarczą do tego popularne opaski zaciskowe z PCV. Reklamy typu Roll-Up są bardzo proste w obsłudze i wygodne w transporcie – są wyposażone w system automatycznego rozwijania a zwinięte do kasety mogą być przewiezione choćby w bagażniku samochodu.

W razie problemów natury technicznej lub wątpliwości dotyczących projektu zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym działem graficznym. Nasi graficy pomogą także we właściwym przygotowaniu projektu. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące potencjalnego zamówienia lub naszych produktów, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio przez umieszczony na dole strony formularz kontaktowy.

producent billboardów reklamowych

Opinie klientów

Serdecznie polecam tę drukarnię. Zamówione banery są bardzo dobrej jakości, a kolory są żywe i wyraźne. Kontakt z firmą oceniam na bardzo dobry, tak samo czas wykonania i wysyłki
Google
15 / 04 / 2022
Bardzo polecam firmę Sigma! Profesjonalna i pomocna obsługa, a wydruk bardzo dobrej jakości 🙂
Google
13 / 05 / 2022
Wszystko elegancko, plakaty gotowe kilka godzin po odebraniu zamówienia, komunikacja na świetnym poziomie, fachowe doradztwo, przystępna cena - nic dodać nic ująć. Gorąco polecam!
Google
12 / 05 / 2021
Serdecznie polecam firmę! Bardzo dobrze wykonane materiały promocyjne, jesteśmy wdzięczni:)
Google
27 / 04 / 2022
Pełen profesjonalizm, wszystko równe i zgodne z oczekiwaniami. Jakość wydaje się bardzo dobrą. Na pewno wrócę 😀 Bardzo dobry kontakt z firmą
Google
25 / 04 / 2022

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Najlepiej jeżeli wykonamy dla Ciebie wydruk próbny, tylko wtedy masz całkowitą pewność co do kolorów Twojego projektu. Wydruki próbne są wykonywane odpłatnie na bazie przesłanego projektu.

W naszej ofercie posiadamy roll-upy o wielkościach:

  • 85 x 200 cm
  • 100 x 200 cm
  • 200 x 200 cm

w trzech wariantach: standard, premium oraz dwustronny.

Produkujemy także X-banery blockout o wymiarach:

  • 60 x 160 cm
  • 80 x 180 cm
  • 120 x 200 cm

Prześlij do nas projekt graficzny, wybierz materaiał oraz rozmiar, a my zajmiemy się resztą!

Materiał, z którego wykonany jest roll-up, jest odporny na czynniki atmosferyczne czy promieniowanie UV, jednak ze względu na konstrukcję całego systemu, reklama ta przeznaczona jest do ekspozycji wewnątrz pomieszczeń.

  • Produkty reklamowe oferowane przez naszą Firmę można odbierać osobiście w siedzibie drukarni, Klecza Dolna 314, 34-124 Klecza Dolna
  • Dostarczamy również poprzez wysyłkę kurierem. Można przysłać również swojego kuriera, lub zamówić wysyłkę bezpośrednio u nas.
  • W wyjątkowych sytuacjach (duże zamówienia) i po wcześniejszych uzgodnieniach, dostarczamy zamówione prace swoim transportem.

Niezdecydowany?

Jeżeli masz wątpliwości co do zastosowania danego materiału w Twojej realizacji służymy pomocą i wiedzą opartą o realne realizacje dla wielu klientów.

Pomożemy w zakresie doboru mediów, składzie graficznym projektów do druku – DTP oraz wskazując różnice pomiędzy materiałami aby materiał był zawsze dopasowany do funkcji i przeznaczenia.

Szybkie pytanie ?

Pozostałe materiały