Reklama świetlna - Cennik

Zapoznaj się z cennikiem naszych reklam świetlnych

Wydruki do kasetonów reklamowych i innych świetlnych reklam

Drukarni SIGMA oferuje druk treści reklamowych na różnego typu tablicach, przeznaczonych do wykorzystania w reklamach świetlnych takich jak kasetony, citylighty czy plafony reklamowe. Przygotowujemy kompletne tablice – dostarczamy gotowe, zadrukowane i zabezpieczone laminatem produkty, które można od razu zamontować.

Możemy także przygotować same zadrukowane folie. Drukowane przez nas grafiki/treści powstają indywidualnie – ich podstawą są projekty naszych klientów. Pliki graficzne przyjmujemy za pośrednictwem poczty e-mail lub naszego serwisu internetowego sigmadruk.pl. Do druku wykorzystujemy różne rodzaje folii i płyt, dobrane do potrzeb klienta – produkujemy tablice na płytach PCV, kompozytowych oraz dedykowanych podświetlanym reklamom.

Nasz główny obszar działania obejmuje Kraków i Małopolskę, jednak możemy podjąć się realizacji zamówień z całego kraju.
Wykorzystujemy tylko najlepsze materiały znane i doceniane w branży reklamowej – dzięki temu Twoja reklama będzie prezentować się świetnie przez długi czas. Trzeba jednak pamiętać, że część produkowanych przez nas tablic reklamowych jest przeznaczona tylko do użytku wewnątrz budynków.

Cennik detaliczny reklamy świetlnej

Cena druku będzie uzależniona od rodzaju świadczonej usługi oraz wymiarów i nakładu drukowanych tablic/folii. Standardowy tryb realizacji zamówień to 2-5 dni robocze.

Wszystkie przygotowywane przez nas tablice są gotowymi produktami – wykonujemy druk, aplikujemy go na materiał i zabezpieczamy całość laminatem chroniącym przed promieniowaniem UV.

Poniżej przedstawiamy zestawienie oferowanych produktów i ich cen za m2 w poszczególnych przedziałach ilościowych (kolejno dla 1, 2, 5 i 10 m2). Ilość metrów kwadratowych przy każdym zamówieniu będzie zaokrąglana w górę do pełnych metrów – przykładowo przy zamówieniu na 2,35 m2 faktura jest wystawiana na 3 m2.

Podane wartości to koszt netto – cenę należy powiększyć o podatek VAT w wysokości 23%

Płyty kompozytowe  DiBOND

Kompozytowe płyty mogą być wykorzystywane jako materiał na tablice reklamowe, informacyjne, identyfikacyjne, etykiety, plafony i kasetony. Tablica powstała na ich bazie może być wykorzystywana zarówno wewnątrz budynków, jak i na otwartej przestrzeni. Produkujemy tablice na płytach kompozytowych o grubości 3 mm w trzech wariantach jakości.

Tablica DiBONDcena za 1m2
Płyta DiBOND MultiPanel PREMIUM UK 3 mm (0,20)264 zł

Płyty PMMA OPAL

Są to mleczne płyty idealnie rozpraszające światło LED, które w połączeniu z folią i laminatem stanowią świetne tło graficzne dla reklam i kasetonów świetlnych. Dostępne są w dwóch wariantach grubości.

Płyty PMMA licacena za 1m2
Płyta PMMA 3A Composite - OPAL - 3 mm 324 zł

Folie Backlight PET

Specjalne folie wykorzystywanych na witrynach, w kasetonach citylight i innych typach podświetlanych nośników reklamy – podświetlane od tyłu nie prześwitują. Folie te cechują się stosunkowo długą żywotnością – według ich producentów trwałość druku to 2-3 lata. Przygotowujemy wyłącznie klisze bez kleju. Do wyboru dwa standardy jakości folii.

Klisza Backlight PETcena za 1m2
Backlight PET STANDARD + druk CMYK 39 zł
Backlight PET PREMIUM Neschen Superior + druk CMYK63 zł

Papier Citylight 135g

Standardowym papier kredowy typu Citylight o gramaturze 135 g. Jest dedykowany wielkoformatowym plakatom i reklamom podświetlanym – zapewnia wysoką jakość wydruku bez prześwitywania. Przeznaczony do krótkookresowej ekspozycji. Dostępny w dwóch wariantach obróbki.
Papier Citylight Plakatowy 135gcena za 1m2
Papier 135 g + druk CMYK - gilza24 zł
Papier 135g + druk CMYK + wycinanie30 zł
W pierwszym wariancie zadrukowane arkusze są nawijane w całości na duże tekturowe tuby (gilzy) – podziału na poszczególne plakaty klient dokonuje już we własnym zakresie. Drugi wariant zakłada cięcie gotowych wydruków na miejscu (tylko proste cięcia, bez zagięć i skosów) – klienci otrzymują plakaty właściwie gotowe do aplikacji.

Kasetony świetlne Frezowane DiBond

Kasetony świetlne z frezowanego DiBondu to estetyczne  i widoczne reklamy na których możemy dowolnie kształtować treść – szczególnie na kasetonach ściennych.

Kaseton Frezowane DiBONDdo 1m2do 2m2do 5m2do 10m2powyżej 10m2
Na ścianę2000 zł1800 zł1600 złwycenawycena
Odstające jednostronne - konstrukcja2700 zł2500 złwycenawycenawycena
Odstające dwustronne - konstrukcja4700 zł5700 złwycenawycenawycena
Indywidualne projektywycenawycenawycenawycenawycena

Ceny orientacyjne nie zawierają montażu kasetonu

Usługi dodatkowe

W ramach usług dodatkowych możemy wysłać gotowe tablice paczką kurierską do 30 kg. Koszty wysyłki to 15 zł.

Możesz także zażyczyć sobie realizacji w trybie ekspresowym – w takim wypadku do ceny usługi doliczamy dodatkowe 20%.

Realizujemy zamówienia na podstawieindywidualnych projektów

Każda nasza tablica powstaje dzięki projektom naszych klientów – pozwala nam to tworzyć indywidualne i wyróżniające się treści. Nie czekaj więc – prześlij do nas swój projekt już dziś, a my przygotujemy dla Ciebie dokładnie takie reklamy, jakich sobie życzysz!
W razie problemów natury technicznej lub wątpliwości dotyczących projektu prosimy o kontakt z naszym działem graficznym. Jeśli masz pytania dotyczące zamówienia lub naszych produktów, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio przez umieszczony na dole strony.

producent billboardów reklamowych

Opinie klientów

Serdecznie polecam tę drukarnię. Zamówione banery są bardzo dobrej jakości, a kolory są żywe i wyraźne. Kontakt z firmą oceniam na bardzo dobry, tak samo czas wykonania i wysyłki
Google
15 / 04 / 2022
Bardzo polecam firmę Sigma! Profesjonalna i pomocna obsługa, a wydruk bardzo dobrej jakości 🙂
Google
13 / 05 / 2022
Wszystko elegancko, plakaty gotowe kilka godzin po odebraniu zamówienia, komunikacja na świetnym poziomie, fachowe doradztwo, przystępna cena - nic dodać nic ująć. Gorąco polecam!
Google
12 / 05 / 2021
Serdecznie polecam firmę! Bardzo dobrze wykonane materiały promocyjne, jesteśmy wdzięczni:)
Google
27 / 04 / 2022
Pełen profesjonalizm, wszystko równe i zgodne z oczekiwaniami. Jakość wydaje się bardzo dobrą. Na pewno wrócę 😀 Bardzo dobry kontakt z firmą
Google
25 / 04 / 2022

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Najlepiej jeżeli wykonamy dla Ciebie wydruk próbny, tylko wtedy masz całkowitą pewność co do kolorów Twojego projektu. Wydruki próbne są wykonywane odpłatnie na bazie przesłanego projektu.

Wielkość baneru nie ma tutaj dużego znaczenia, największe banery jakie wykonaliśmy miały ponad 140 mkw. należy pamiętać, że transport tak dużego baneru jest drogi a sam baner jest po prostu bardzo ciężki. Banery drukujemy na maszynach o szerokości druku 320cm następnie banery są łączone termicznie za pomocą zgrzewu.

  • Produkty reklamowe oferowane przez naszą Firmę można odbierać osobiście w siedzibie drukarni, Klecza Dolna 75, 34-124 Klecza Dolna
  • Dostarczamy również poprzez wysyłkę kurierem. Można przysłać również swojego kuriera, lub zamówić wysyłkę bezpośrednio u nas.
  • W wyjątkowych sytuacjach (duże zamówienia) i po wcześniejszych uzgodnieniach, dostarczamy zamówione prace swoim transportem.

Niezdecydowany?

Jeżeli masz wątpliwości co do zastosowania danego materiału w Twojej realizacji służymy pomocą i wiedzą opartą o realne realizacje dla wielu klientów.

Pomożemy w zakresie doboru mediów, składzie graficznym projektów do druku – DTP oraz wskazując różnice pomiędzy materiałami aby materiał był zawsze dopasowany do funkcji i przeznaczenia.

Szybkie pytanie ?

Pozostałe materiały