Reklama świetlna - Cennik

Zapoznaj się z cennikiem naszych reklam świetlnych

Wydruki do kasetonów reklamowych i innych świetlnych reklam

Drukarni SIGMA oferuje druk treści reklamowych na różnego typu tablicach, przeznaczonych do wykorzystania w reklamach świetlnych takich jak kasetony, citylighty czy plafony reklamowe. Przygotowujemy kompletne tablice – dostarczamy gotowe, zadrukowane i zabezpieczone laminatem produkty, które można od razu zamontować.

Możemy także przygotować same zadrukowane folie. Drukowane przez nas grafiki/treści powstają indywidualnie – ich podstawą są projekty naszych klientów. Pliki graficzne przyjmujemy za pośrednictwem poczty e-mail lub naszego serwisu internetowego sigmadruk.pl. Do druku wykorzystujemy różne rodzaje folii i płyt, dobrane do potrzeb klienta – produkujemy tablice na płytach PCV, kompozytowych oraz dedykowanych podświetlanym reklamom.

Nasz główny obszar działania obejmuje Kraków i Małopolskę, jednak możemy podjąć się realizacji zamówień z całego kraju.
Wykorzystujemy tylko najlepsze materiały znane i doceniane w branży reklamowej – dzięki temu Twoja reklama będzie prezentować się świetnie przez długi czas. Trzeba jednak pamiętać, że część produkowanych przez nas tablic reklamowych jest przeznaczona tylko do użytku wewnątrz budynków.

Cennik detaliczny reklamy świetlnej

Cena druku będzie uzależniona od rodzaju świadczonej usługi oraz wymiarów i nakładu drukowanych tablic/folii. Standardowy tryb realizacji zamówień to 2-5 dni robocze. Wszystkie przygotowywane przez nas tablice są gotowymi produktami – wykonujemy druk, aplikujemy go na materiał i zabezpieczamy całość laminatem chroniącym przed promieniowaniem UV. Poniżej przedstawiamy zestawienie oferowanych produktów i ich cen za m2 w poszczególnych przedziałach ilościowych (kolejno dla 1, 2, 5 i 10 m2). Ilość metrów kwadratowych przy każdym zamówieniu będzie zaokrąglana w górę do pełnych metrów – przykładowo przy zamówieniu na 2,35 m2 faktura jest wystawiana na 3 m2. Podane wartości to koszt netto – cenę należy powiększyć o podatek VAT w wysokości 23%

Pełny cennik - pobierz pdf

Pobierz cennik i zobacz ile zapłacisz za poszczególne wydruki. Jeżeli jesteś agencją reklamową lub domem mediowym koniecznie zarejestruj się aby otrzymać rabaty agencyjne.

Płyty kompozytowe  DiBOND

Kompozytowe płyty mogą być wykorzystywane jako materiał na tablice reklamowe, informacyjne, identyfikacyjne, etykiety, plafony i kasetony. Tablica powstała na ich bazie może być wykorzystywana zarówno wewnątrz budynków, jak i na otwartej przestrzeni. Produkujemy tablice na płytach kompozytowych o grubości 3 mm w trzech wariantach jakości.

Tablica DiBONDdo 1m2do 2m2do 5m2do 10m2powyżej 10m2
Kompletna płyta DiBOND LITE 3 mm (0,12) 274 zł247 zł222 zł200 zł180 zł
Kompletna płyta DiBOND STANDARD 3 mm (0,15) 294 zł265 zł239 zł216 zł195 zł
Kompletna płyta DiBOND PREMIUM 3 mm (0,20)320 zł288 zł260 zł234 zł210 zł

Płyty PMMA OPAL

Są to mleczne płyty idealnie rozpraszające światło LED, które w połączeniu z folią i laminatem stanowią świetne tło graficzne dla reklam i kasetonów świetlnych. Dostępne są w dwóch wariantach grubości.

Płyty PMMA licado 1m2do 2m2do 5m2do 10m2powyżej 10m2
Kompletna płyta PMMA 2 mm OPAL246 zł222 zł200 zł180 zł150 zł
Kompletna płyta PMMA 3 mm OPAL390 zł351 zł316 zł285 zł250 zł

Folie Backlight PET

Specjalne folie wykorzystywanych na witrynach, w kasetonach citylight i innych typach podświetlanych nośników reklamy – podświetlane od tyłu nie prześwitują. Folie te cechują się stosunkowo długą żywotnością – według ich producentów trwałość druku to 2-3 lata. Przygotowujemy wyłącznie klisze bez kleju. Do wyboru dwa standardy jakości folii.

Klisza Backlight PETdo 1m2do 2m2do 5m2do 10m2powyżej 10m2
Backlight PET STANDARD + druk CMYK 57 zł52 zł47 zł42 zł38 zł
Backlight PET PREMIUM + druk CMYK80 zł72 zł65 zł59 zł55 zł

Papier Citylight 135g

Standardowym papier kredowy typu Citylight o gramaturze 135 g. Jest dedykowany wielkoformatowym plakatom i reklamom podświetlanym – zapewnia wysoką jakość wydruku bez prześwitywania. Przeznaczony do krótkookresowej ekspozycji. Dostępny w dwóch wariantach obróbki.
Papier Citylight Plakatowydo 1m2do 2m2do 5m2do 10m2powyżej 10m2
Papier 135 g + druk CMYK - gilza20 zł18 zł16,50 zł15 zł14 zł
Papier 135g + druk CMYK + wycinanie44 zł40 zł36 zł33 zł30 zł
W pierwszym wariancie zadrukowane arkusze są nawijane w całości na duże tekturowe tuby (gilzy) – podziału na poszczególne plakaty klient dokonuje już we własnym zakresie. Drugi wariant zakłada cięcie gotowych wydruków na miejscu (tylko proste cięcia, bez zagięć i skosów) – klienci otrzymują plakaty właściwie gotowe do aplikacji.

Kasetony świetlne Frezowane DiBond

Kasetony świetlne z frezowanego DiBondu to estetyczne  i widoczne reklamy na których możemy dowolnie kształtować treść – szczególnie na kasetonach ściennych.

Kaseton Frezowane DiBONDdo 1m2do 2m2do 5m2do 10m2powyżej 10m2
Na ścianę2000 zł1800 zł1600 złwycenawycena
Odstające jednostronne - konstrukcja2700 zł2500 złwycenawycenawycena
Odstające dwustronne - konstrukcja4700 zł5700 złwycenawycenawycena
Indywidualne projektywycenawycenawycenawycenawycena

Ceny orientacyjne nie zawierają montażu kasetonu

Usługi dodatkowe

W ramach usług dodatkowych możemy wysłać gotowe tablice paczką kurierską do 30 kg. Koszty wysyłki to 15 zł.

Możesz także zażyczyć sobie realizacji w trybie ekspresowym – w takim wypadku do ceny usługi doliczamy dodatkowe 20%.

Realizujemy zamówienia na podstawieindywidualnych projektów

Każda nasza tablica powstaje dzięki projektom naszych klientów – pozwala nam to tworzyć indywidualne i wyróżniające się treści. Nie czekaj więc – prześlij do nas swój projekt już dziś, a my przygotujemy dla Ciebie dokładnie takie reklamy, jakich sobie życzysz!
W razie problemów natury technicznej lub wątpliwości dotyczących projektu prosimy o kontakt z naszym działem graficznym. Jeśli masz pytania dotyczące zamówienia lub naszych produktów, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio przez umieszczony na dole strony.

Opinie klientów
Błyskawiczna realizacja, druk dobrej jakości, kolory prezentują się świetnie
Dajana04
Allegro
06 cze 2021
polecam super szybko i profesjonalnie.serdecznie dziękuję za szybką realizację.
dorka190
Allegro
10 maj 2021
Świetny kontakt. Szybka realizacja. Polecam 🙂
Walkiriania
Allegro
12 kwi 2021

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Najlepiej jeżeli wykonamy dla Ciebie wydruk próbny, tylko wtedy masz całkowitą pewność co do kolorów Twojego projektu. Wydruki próbne są wykonywane odpłatnie na bazie przesłanego projektu.

Wielkość baneru nie ma tutaj dużego znaczenia, największe banery jakie wykonaliśmy miały ponad 140 mkw. należy pamiętać, że transport tak dużego baneru jest drogi a sam baner jest po prostu bardzo ciężki. Banery drukujemy na maszynach o szerokości druku 320cm następnie banery są łączone termicznie za pomocą zgrzewu.

  • Produkty reklamowe oferowane przez naszą Firmę można odbierać osobiście w siedzibie drukarni, Klecza Dolna 75, 34-124 Klecza Dolna
  • Dostarczamy również poprzez wysyłkę kurierem. Można przysłać również swojego kuriera, lub zamówić wysyłkę bezpośrednio u nas.
  • W wyjątkowych sytuacjach (duże zamówienia) i po wcześniejszych uzgodnieniach, dostarczamy zamówione prace swoim transportem.

Niezdecydowany?

Jeżeli masz wątpliwości co do zastosowania danego materiału w Twojej realizacji służymy pomocą i wiedzą opartą o realne realizacje dla wielu klientów.

Pomożemy w zakresie doboru mediów, składzie graficznym projektów do druku – DTP oraz wskazując różnice pomiędzy materiałami aby materiał był zawsze dopasowany do funkcji i przeznaczenia.

Szybkie pytanie ?

Pozostałe materiały