Reklama na plandece - Cennik

Zapoznaj się z cennikiem naszych reklam na plandece

Plandeki/banery reklamowena najwyższym poziomie

W ramach oferty drukarni SIGMA możesz zamówić wysokiej jakości wielkoformatowe nadruki na plandekach samochodowych. Nasze produkty powstają na bazie najlepszych materiałów banerowych, co daje im długą żywotność i wytrzymałość na warunki atmosferyczne, w tym promieniowanie UV. Wszystkie treści i grafiki reklamowe tworzymy na podstawie plików graficznych przesyłanych do nas mailowo lub przez stronę internetową w ramach serwisu sigmadruk.pl.

Drukujemy w technologii twardego solwentu (druk cyfrowy), co zapewnia wysoką trwałość tworzonych treści. Na życzenie możemy także wykorzystać ekosolwent – trzeba jednak pamiętać, że opcja ta jest mniej trwała ze względu na większą podatność na warunki atmosferyczne. Działamy przede wszystkim na obszarze Krakowa i Małopolski, ale realizujemy zamówienia od klientów z całego kraju.

Cennik detaliczny

Cena druku będzie uzależniona od rodzaju wykorzystanego materiału oraz wymiarów zamówionego produktu i nakładu drukowanych banerów. Drukujemy napisy i grafiki wektorowe oraz bardziej rozbudowane projekty. Standardowy czas realizacji zamówień to 2-5 dni roboczych. Poniżej przedstawiamy zestawienie oferowanych produktów i ich cen za m2 w poszczególnych przedziałach ilościowych (kolejno 1, 2, 5 i 10 m2).

Ilość metrów przy zamówieniu będzie zawsze zaokrąglana w górę do pełnych metrów kwadratowych – przykładowo przy zamówieniu 2,35 m2 na fakturze będą 3 m2. Podana oferta prezentuje ceny netto – cenę należy powiększyć o podatek VAT w wysokości 23%.

Plandeki laminowane  FrontLight

Plandeki reklamowe z dedykowanego materiału (znanego w Polsce także jako frontlit) przeznaczone do użytku zewnętrznego i krótkookresowej ekspozycji. Dostępne w różnych wariantach gramatury i splotów, zależnie od potrzeb klienta. Druk jednostronny.
Banery laminowane FrontLightcena do 1m2cena do 5m2cena do 10m2cena do 25m2cena do 50m2cena powyżej 50m2
Baner laminowany BL 510g / 1000x1000 wzmocniony / mat30 zł28 zł25 zł22 zł19 złwycena przez zapytanie e-mailowe
Laminat płynny10 zł10 zł10 zł10 zł10 zł

Banery REFLEX mają warstwę pozwalającą na odbijanie padającego nań światła, dzięki czemu pozostają widoczne także w całkowitych ciemnościach – nadają się więc idealnie na reklamę przy ruchliwej, ale nieoświetlonej drodze.

Do ceny banerów należy doliczyć również opłatę za laminat płynny w wysokości 10, 9, 8 lub 7 zł.

Plandeki powlekane Cast

Plandeki reklamowe z materiału produkowanego w technologii wylewnej, cechującego się grubym splotem i wzmocnioną odpornością na warunki atmosferyczne. Najlepsze do reklam o średniookresowej ekspozycji. Dostępny w dwóch wariantach gramatury. Druk jednostronny.
Banery powlekane CASTcena do 1m2cena do 5m2cena do 10m2cena do 25m2cena do 50m2cena powyżej 50m2
Baner powlekany BP 510g / 1000x1000 wzmocniony / mat33 zł31 zł28 zł26 zł23 złwycena przez zapytanie e-mailowe
Laminat płynny10 zł10 zł10 zł10 zł10 zł
Do ceny banerów należy doliczyć również opłatę za laminat płynny w wysokości 10, 9, 8 lub 7 zł.

Siatki Mesh

Plandeki reklamowe z bardzo lekkiego materiału stworzonego z myślą o reklamie wielkopowierzchniowej. Przeznaczone do ekspozycji średniookresowej. Druk jednostronny.
Siatka Meshcena do 1m2cena do 5m2cena do 10m2cena do 25m2cena do 50m2cena powyżej 50m2
Siatka Mesh standard - 270 g / 1000 x 1000 / 9x933 zł32 zł30 zł29 zł27 złwycena przez zapytanie e-mailowe
Siatka Mesh detail - 270 g / 1000 x 1000 / 12x12 / B139 zł37 zł35 zł33 zł31 złwycena przez zapytanie e-mailowe
Laminat płynny10 zł10 zł10 zł10 zł10 zł
Do ceny banerów należy doliczyć również opłatę za laminat płynny w wysokości 10, 9, 8 lub 7 zł.

Usługi dodatkowe

W ramach usług dodatkowych możemy wysłać gotowe banery paczką kurierską do 30 kg. Cena takiej wysyłki to 15 zł. Przesyłki kurierskie o wyższej wadze/dużych gabarytach to koszt 40 zł.
Możesz także zażyczyć sobie realizacji w trybie ekspresowym – w takim wypadku do finalnej ceny doliczamy dodatkowe 20%.

Realizujemy zamówienia na podstawie indywidualnego projektu

Przy produkcji każdej plandeki wykorzystujemy projekty przesyłane przez naszych klientów – pozwala nam to tworzyć indywidualne, wyróżniające się treści skrojone na wymiar. Nie czekaj więc – prześlij do nas swój projekt już dziś i wybierz interesujący Cię materiał na plandekę, a my przygotujemy dla Ciebie dokładnie taką reklamę, jakich sobie życzysz!

Każda tworzona przez nas plandeka jest gotowa do zamontowania właściwie od razu po dostarczeniu – wykonujemy stosowne oczkowania na jej powierzchni umożliwiające przywiązanie jej na pojazdach. Wszystkie nasze wydruki możemy zabezpieczyć laminatem – dzięki temu stają się odporne na promieniowanie UV i jeszcze bardziej wytrzymałe na niekorzystne warunki atmosferyczne.

W razie problemów natury technicznej lub wątpliwości dotyczących projektu zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym działem graficznym. Nasi graficy pomogą także we właściwym przygotowaniu projektu. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące potencjalnego zamówienia lub naszych produktów, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio przez umieszczony na dole strony formularz kontaktowy.

Opinie klientów

Serdecznie polecam tę drukarnię. Zamówione banery są bardzo dobrej jakości, a kolory są żywe i wyraźne. Kontakt z firmą oceniam na bardzo dobry, tak samo czas wykonania i wysyłki
Google
15 / 04 / 2022
Bardzo polecam firmę Sigma! Profesjonalna i pomocna obsługa, a wydruk bardzo dobrej jakości 🙂
Google
13 / 05 / 2022
Wszystko elegancko, plakaty gotowe kilka godzin po odebraniu zamówienia, komunikacja na świetnym poziomie, fachowe doradztwo, przystępna cena - nic dodać nic ująć. Gorąco polecam!
Google
12 / 05 / 2021
Serdecznie polecam firmę! Bardzo dobrze wykonane materiały promocyjne, jesteśmy wdzięczni:)
Google
27 / 04 / 2022
Pełen profesjonalizm, wszystko równe i zgodne z oczekiwaniami. Jakość wydaje się bardzo dobrą. Na pewno wrócę 😀 Bardzo dobry kontakt z firmą
Google
25 / 04 / 2022

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Najlepiej jeżeli wykonamy dla Ciebie wydruk próbny, tylko wtedy masz całkowitą pewność co do kolorów Twojego projektu. Wydruki próbne są wykonywane odpłatnie na bazie przesłanego projektu.

Wielkość baneru nie ma tutaj dużego znaczenia, największe banery jakie wykonaliśmy miały ponad 140 mkw. należy pamiętać, że transport tak dużego baneru jest drogi a sam baner jest po prostu bardzo ciężki. Banery drukujemy na maszynach o szerokości druku 320cm następnie banery są łączone termicznie za pomocą zgrzewu.

  • Produkty reklamowe oferowane przez naszą Firmę można odbierać osobiście w siedzibie drukarni, Klecza Dolna 75, 34-124 Klecza Dolna
  • Dostarczamy również poprzez wysyłkę kurierem. Można przysłać również swojego kuriera, lub zamówić wysyłkę bezpośrednio u nas.
  • W wyjątkowych sytuacjach (duże zamówienia) i po wcześniejszych uzgodnieniach, dostarczamy zamówione prace swoim transportem.

Niezdecydowany?

Jeżeli masz wątpliwości co do zastosowania danego materiału w Twojej realizacji służymy pomocą i wiedzą opartą o realne realizacje dla wielu klientów.

Pomożemy w zakresie doboru mediów, składzie graficznym projektów do druku – DTP oraz wskazując różnice pomiędzy materiałami aby materiał był zawsze dopasowany do funkcji i przeznaczenia.

Szybkie pytanie ?

Pozostałe materiały