Oklejanie witryn sklepowych - Cennik

Zapoznaj się z cennikiem oklejania witryn sklepowych

Okleiny witrynowew dobrej cenie

Drukarnia SIGMA oferuje usługi wielkoformatowego wydruku na różnego rodzaju foliach okleinowych, w tym dedykowanych specjalnie witrynom sklepowym. Wszystkie wykonywane przez nas wydruki powstają na podstawie indywidualnych projektów naszych klientów – pliki graficzne przyjmujemy mailowo lub przez nasz serwis internetowy sigmadruk.pl. Wykorzystujemy rastrową metodę druku (CMYK), przygotowując wydruki na dużych arkuszach dostarczanych w całości lub po przycięciu.

Główny obszar naszego działania przypada na Kraków i Małopolskę, jednak podejmujemy się zleceń w całej Polsce.
Wszystkie stosowane przez nas materiały cechuje wysoka jakość zapewniająca doskonałą prezencję Twoich treści reklamowych. Zależnie od wykorzystanego materiału, żywotność naszych wydruków wynosi od 2 do nawet 7 lat.

Detaliczny cennik oklejania witryn

Cena druku jest uzależniona od rodzaju świadczonej usługi oraz wymiarów i nakładu drukowanych folii. Arkusze zadrukowanej folii dostarczamy w całości lub przycięte do odpowiednich kształtów (ploterem do 140 cm szerokości). Standardowy tryb realizacji zamówień to 2-5 dni roboczych.

Poniżej przedstawiamy zestawienie oferowanych produktów i ich cen za m2 w poszczególnych przedziałach ilościowych (kolejno dla 1, 2, 5 i 10 m2). Ilość metrów kwadratowych przy zamówieniu będzie zawsze zaokrąglana w górę do pełnych metrów – przykładowo przy zamówieniu na 2,35 m2 faktura będzie wystawiona dla 3 m2. Podane wartości to koszt netto – cenę należy powiększyć o podatek VAT w wysokości 23%.

Folie One Way Vision (OWV)

Folie o specjalnej perforacji przeznaczone do naklejania na płaskie szyby. Umożliwiają obserwację z wnętrza przy efekcie lekko przyciemnionej szyby, całkowicie blokując widok z zewnątrz. Jeden z najpopularniejszych materiałów na wyklejanie witryn. Przeznaczone do krótkookresowej ekspozycji.

Folia One Way Vision (OWV)cena za 1m2
Folia OWV + druk39 zł
Folia OWV + druk + laminat płynny UV49 zł

Folie monomeryczne

Folie przeznaczone do użytku wewnętrznego – ze względu na kurczliwość folii nie poleca się ich do użytku zewnętrznego. Do ekspozycji krótkookresowej – folie te cechuje żywotność 2-3 lat, jednak okres ten można wydłużyć do 3-5 lat dzięki laminatowi.

Folia monomerycznacena za 1m2
Folia monomeryczna + druk (błyszcząca, matowa, przeźroczysta)36 zł
Folia monomeryczna + druk + laminat UV stały57 zł
Folia monomeryczna ploterowa (kolory podstawowe, dostępna na metry)54 zł

Folie polimeryczne

Folie o średniookresowym czasie ekspozycji. Można je stosować wewnątrz i na zewnątrz. Ich żywotność to ok. 3-5 lat. Opcjonalnie w wersji z klejem kanalikowym.

Folia polimerycznacena za 1m2
Folia polimeryczna GT4550 + druk / klej szary permanentny57 zł
Folia polimeryczna + druk + laminat UV stały / klej szary permanentny93 zł
Folia polimeryczna GTX 4550 + druk + laminat UV stały / klej kanalikowy, lekkie obłości102 zł

Folie odblaskowe

Folie monomeryczne przeznaczone do użytku komercyjnego, wykonane z milionów mikrokulek szklanych o wysokim współczynniku załamania światła. Ich trwałość to ok. 3 lata.

Folia odblaskowacena za 1m2
Folia odblaskowa monomeryczna / klej zwykły78 zł
Folia odblaskowa monomeryczna + druk + laminat UV stały / klej zwykły114 zł
Folia odblaskowa wylewana V4000 / klej kanalikowy, do lekkich przetłoczeń246 zł
Folia odblaskowa wylewana V4000 + druk + laminat UV stały / klej kanalikowy, do lekkich przetłoczeń357 zł

Folie piaskowane/mrożone/szron

Folie o specjalnym wykończeniu dającym efekt tzw. mlecznego szkła. Folie polimeryczne mają klej kanalikowy o obniżonej adhezji do podłoża (AR). Dostępne w kilku wariantach koloru – złoty, srebrny róż, zieleń. Często oklejanie witryn odbywa się przy użyciu całych arkuszy z wyciętymi drobnymi elementami, np. logo firmy.

Folia Piaskowana/ Mrożona/ Szroncena za 1m2
Folia szron monomeryczna36 zł
Folia szron monomeryczna + druk48 zł
Folia szron polimeryczna / klej kanalikowy, łatwa i szybka aplikacja63 zł
Folia szron polimeryczna + druk / klej kanalikowy, łatwa i szybka aplikacja75 zł
Cięcie ploterowe folii wg obrysu (np. litery, pasy, zdobienia, kształty, wzory) / dopłata do mkw.14 zł

Folie Backlight PET

Specjalne folie dedykowane reklamom świetlnym i podświetlanym witrynom sklepowym – oświetlone od tyłu nie prześwitują. Przygotowujemy wyłącznie klisze bez kleju.

Klisza Backlight PETcena za 1m2
Backlight PET STANDARD + druk CMYK 39 zł
Backlight PET PREMIUM Neschen Superior + druk CMYK63 zł

Usługi dodatkowe

W ramach usług dodatkowych możemy wysłać gotowe tablice paczką kurierską do 30 kg. Koszty wysyłki to 15 zł.

Możesz także zażyczyć sobie realizacji w trybie ekspresowym – w takim wypadku do ceny usługi doliczamy dodatkowe 20%.

Realizujemy zamówieniana podstawie indywidualnych projektów

Jeśli mieć unikalną witrynę – wyślij projekt do nas, a my go dla Ciebie wykonamy. Z naszymi okleinami łatwo zbudujesz rozpoznawalność swojej marki, usługi lub produktu!

W razie problemów natury technicznej lub wątpliwości dotyczących projektu prosimy o kontakt z naszym działem graficznym. Jeśli masz pytania dotyczące zamówienia lub naszych produktów, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio przez formularz umieszczony na dole strony.

producent billboardów reklamowych

Opinie klientów

Serdecznie polecam tę drukarnię. Zamówione banery są bardzo dobrej jakości, a kolory są żywe i wyraźne. Kontakt z firmą oceniam na bardzo dobry, tak samo czas wykonania i wysyłki
Google
15 / 04 / 2022
Bardzo polecam firmę Sigma! Profesjonalna i pomocna obsługa, a wydruk bardzo dobrej jakości 🙂
Google
13 / 05 / 2022
Wszystko elegancko, plakaty gotowe kilka godzin po odebraniu zamówienia, komunikacja na świetnym poziomie, fachowe doradztwo, przystępna cena - nic dodać nic ująć. Gorąco polecam!
Google
12 / 05 / 2021
Serdecznie polecam firmę! Bardzo dobrze wykonane materiały promocyjne, jesteśmy wdzięczni:)
Google
27 / 04 / 2022
Pełen profesjonalizm, wszystko równe i zgodne z oczekiwaniami. Jakość wydaje się bardzo dobrą. Na pewno wrócę 😀 Bardzo dobry kontakt z firmą
Google
25 / 04 / 2022

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Najlepiej jeżeli wykonamy dla Ciebie wydruk próbny, tylko wtedy masz całkowitą pewność co do kolorów Twojego projektu. Wydruki próbne są wykonywane odpłatnie na bazie przesłanego projektu.

Wielkość baneru nie ma tutaj dużego znaczenia, największe banery jakie wykonaliśmy miały ponad 140 mkw. należy pamiętać, że transport tak dużego baneru jest drogi a sam baner jest po prostu bardzo ciężki. Banery drukujemy na maszynach o szerokości druku 320cm następnie banery są łączone termicznie za pomocą zgrzewu.

  • Produkty reklamowe oferowane przez naszą Firmę można odbierać osobiście w siedzibie drukarni, Klecza Dolna 75, 34-124 Klecza Dolna
  • Dostarczamy również poprzez wysyłkę kurierem. Można przysłać również swojego kuriera, lub zamówić wysyłkę bezpośrednio u nas.
  • W wyjątkowych sytuacjach (duże zamówienia) i po wcześniejszych uzgodnieniach, dostarczamy zamówione prace swoim transportem.

Niezdecydowany?

Jeżeli masz wątpliwości co do zastosowania danego materiału w Twojej realizacji służymy pomocą i wiedzą opartą o realne realizacje dla wielu klientów.

Pomożemy w zakresie doboru mediów, składzie graficznym projektów do druku – DTP oraz wskazując różnice pomiędzy materiałami aby materiał był zawsze dopasowany do funkcji i przeznaczenia.

Szybkie pytanie ?

Pozostałe materiały