Oklejanie samochodu - Cennik

Zapoznaj się z cennikiem oklejania samochodów

Reklamoweoklejanie samochodów

W drukarni SIGMA oferujemy usługi wielkoformatowego wydruku na różnego rodzaju foliach okleinowych na samochody – folia ploterowa, OVW, mono- i polimeryczna oraz folia wylewana – oraz ich aplikacji na karoserię. Nowoczesne folie samochodowe są odporne na niskie i wysokie temperatury oraz na promieniowanie UV, dzięki czemu nie blakną na słońcu. Wszystkie wykonywane przez nas wydruki powstają na podstawie indywidualnych projektów naszych klientów – pliki graficzne przyjmujemy mailowo lub przez nasz serwis internetowy sigmadruk.pl. Wykorzystujemy rastrową metodę druku (CMYK), a dzięki współpracy z naszą siostrzaną firmą możemy realizować oklejanie samochodu na miejscu lub na wyjazdach. Główny obszar naszego działania przypada na Kraków i Małopolskę, jednak podejmujemy się zleceń z całej Polski.

Pełny cennik - pobierz pdf

Pobierz cennik i zobacz, ile zapłacisz za poszczególne wydruki. Jeżeli jesteś agencją reklamową lub domem mediowym koniecznie zarejestruj się, aby otrzymać rabaty agencyjne.

Cennik oklejania samochodów

Czas realizacji i cena oklejenia samochodu zależy od wykorzystanych materiałów, wielkości aplikowanej reklamy oraz typu nadwozia samochodu. Nie zajmujemy się oklejaniem całkowicie zmieniającym kolor auta – aplikujemy jedynie treści reklamowe na maksymalnie 5/6 powierzchni całego pojazdu (bez dachu).

Oklejamy w następujących wariantach (mogą występować różnice zależne od typu i wielkości samochodu):

  • Wariant 1 – wycinane napisy i niewielkie grafiki naklejane na drzwiach bocznych i tylnych/klapie bagażnika.
  • Wariant 2 – wariant 1 + pełne oklejenie szyby tylnej i szyb tylnych bocznych/wnęk bocznych (zależnie od segmentu auta).
  • Wariant 3 – wariant 2 (1 w przypadku busów i kontenerów) + duża grafika na drzwiach tylnych i/lub nadkolach i klapie bagażnika (segmenty A i C) lub tylko nadkola i bagażnik (segmenty D i E + małe busy i vany). Bez zderzaków. Łącznie ok. 1/3 auta.
  • Wariant 4 – wariant 3 + duża grafika na powierzchni drzwi przednich (A i C) lub drzwi tylnych (D i E + małe busy i vany) lub bokach, drzwiach bocznych i drzwiach tylnych (busy i kontenery). Bez zderzaków. Łącznie ok. 3/4 lub 1/2 (busy i kontenery) pojazdu.
  • Wariant 5 – wariant 4 + duża grafika na przednie błotniki/nadkola i/lub maskę (A i C) lub drzwi przednie (D i E + małe busy i vany) lub boki, drzwi boczne i drzwi przednie (busy i kontenery). Bez zderzaków. Łącznie ok. 4/5 lub 3/5 (busy i kontenery) auta.
  • Wariant 6 – oklejanie całego auta bez dachu (A i C + busy i kontenery) lub odpowiednik wariantu 5 dla D i E oraz małych busów i vanów. Łącznie ok. 5/6 całej karoserii.
  • Wariant 7 – oklejanie całego samochodu bez dachu dla D i E oraz małych busów i vanów. Łącznie ok. 6/7 całej karoserii.

Poniżej przedstawiamy ceny oklejania aut wraz z obsługiwanymi segmentami samochodów. Na życzenie klienta możemy też przygotować całkowicie indywidualny wariant. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej i mają jedynie charakter poglądowy.

Ile kosztuje oklejenie samochodu folią?

Samochody Małe

Auta z segmentu A przeznaczone głównie do jazdy po mieście, z małym bagażnikiem i niewielką ilością miejsca z tyłu. Przykłady – Ford Ka, Fiat Panda, Fiat Punto, Toyota Aygo.

Wariant 1od 400 zł
Wariant 2od 600 zł
Wariant 3od 1 200 zł
Wariant 4od 1 600 zł
Wariant 5od 1 900 zł
Wariant 6od 2 400 zł

Samochody Średnie

Czyli wszystkie samochody z segmentu C – hatchbacki, sedany oraz kombi. Przykłady – Ford Focus, Honda Civic, SEAT Ibiza.
Wariant 1od 450 zł
Wariant 2od 650 zł
Wariant 3od 1 300 zł
Wariant 4od 1 900 zł
Wariant 5od 2 500 zł
Wariant 6od 3 100 zł

Samochody Duże

Auta z segmentów D i E z różnym typem nadwozia – coupé, kombi i sedan lub okazjonalne hatchbacki. Przykłady – Mercedes klasy C, Toyota Avensis, Ford Mondeo.
Wariant 1od 550 zł
Wariant 2od 750 zł
Wariant 3od 1 500 zł
Wariant 4od 2 100 zł
Wariant 5od 2 800 zł
Wariant 6od 3 400 zł
Wariant 7od 4 100 zł

Vany i małe busy

Czyli jednobryłowe samochody zapewniające dużą przestrzeń bagażową i miejsce dla 5-7 osób. Przykłady – Citroen Berlingo, Ford Transit Connect, Renault Kangoo.
Wariant 1od 550 zł
Wariant 2od 750 zł
Wariant 3od 1 500 zł
Wariant 4od 2 100 zł
Wariant 5od 2 800 zł
Wariant 6od 3 400 zł
Wariant 7od 4 100 zł

Samochody dostawcze i busy

Kategoria zawierająca zabudowane pojazdy do 5 m długości przeznaczone do transportu towarów lub większej ilości osób. Przykłady – Fiat Ducato, Peugeot Boxer, Mercedes Sprinter.
Wariant 1od 550 zł
Wariant 2a (1 + szyba tylna)od 750 zł
Wariant 2b (1 + wnęki boczne i tylnych drzwi)od 1 500 zł
Wariant 3od 2 900 zł
Wariant 4 od 3 500 zł
Wariant 5od 4 400 zł
Wariant 6od 7 000 zł

Reklama na samochodzie wg.indywidualnego projektu

Oklejanie aut to popularna forma reklamy, której mobilność pozwala osiągnąć duży zasięg. Z reklamy na samochodzie chętnie korzystają małe firmy i duże przedsiębiorstwa, które chcą budować rozpoznawalność na drodze czy podczas postoju na parkingu. Jeśli potrzebujesz przygotować nakład unikalnych oklein na samochód – wyślij projekt do nas, a my go dla Ciebie wykonamy. Z pomocą przygotowanych przez nas folii łatwo zbudujesz rozpoznawalność swojej marki, usługi lub produktu! Zajmujemy się niemal każdym rodzajem pojazdów – nie ważne czy jest to mały samochód osobowy czy duży bus. Z nami Twoje pojazdy będą perfekcyjnie oklejone. W razie problemów natury technicznej lub wątpliwości dotyczących projektów graficznych prosimy o kontakt z naszym działem graficznym. Jeśli masz pytania dotyczące zamówienia lub naszych produktów, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.
reklama na pojazdach dostawczych
Opinie klientów
Błyskawiczna realizacja, druk dobrej jakości, kolory prezentują się świetnie
Dajana04
Allegro
06 cze 2021
polecam super szybko i profesjonalnie.serdecznie dziękuję za szybką realizację.
dorka190
Allegro
10 maj 2021
Świetny kontakt. Szybka realizacja. Polecam 🙂
Walkiriania
Allegro
12 kwi 2021

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Średni czas na oklejenie samochodu to ok. 2 dni. W przypadku większych powierzchni będziemy potrzebowali więcej czasu.

Oklejanie samochodów realizujemy z wykorzystaniem następujących materiałów:
  • Folie polimerowe – doskonałe dla płaskich powierzchni lub powierzchni z lekkimi przetłoczeniami. Wydłużony okres trwałości do 5 lat. Folia polimerowa nie kurczy się i stanowią alternatywę dla folii wylewanej.
  • Folie wylewane – są to folie dedykowane oklejaniu samochodów i ich przetłoczeń. Charakteryzują się długim okresem trwałości (do 10 lat). Folia jest łatwa w demontażu – po usunięciu oryginalny lakier pozostaje nienaruszony. Jest to najlepsze rozwiązanie do aplikacji grafiki reklamowej.
Wszystkie folie samochodowe posiadają dedykowany laminat UV.

Realizujemy tego typu usługę, jednak jest ona uzależniona od samochodów, na których będzie aplikowana folia. Konieczne będzie przy tym spełnienie norm producentów, dlatego też upewniamy się, czy dysponujesz odpowiednim zapleczem do wykonania aplikacji folii reklamowej na swoim pojeździe.

Korzystamy z dedykowanych rozwiązań, które pozwalają nam uniknąć używania nożyków do rozcinania folii, dzięki czemu eliminujemy ryzyko uszkodzenia lakieru w Twoim samochodzie.

Niezdecydowany?

Jeżeli masz wątpliwości co do zastosowania danego materiału w Twojej realizacji służymy pomocą i wiedzą opartą o realne realizacje dla wielu klientów.

Pomożemy w zakresie doboru mediów, składzie graficznym projektów do druku – DTP oraz wskazując różnice pomiędzy materiałami aby materiał był zawsze dopasowany do funkcji i przeznaczenia.

Szybkie pytanie ?

Pozostałe materiały