Naklejki reklamowe - Cennik

Zapoznaj się z cennikiem naszych naklejek reklamowych

Wysokiej jakości naklejkina folii samoprzylepnej

Nasza drukarnia oferuje usługi wydruku naklejek reklamowych na różnego rodzaju foliach, w tym także odblaskowych. Wszystkie wykonywane przez nas wydruki powstają na podstawie indywidualnych projektów naszych klientów – przyjmujemy je w formie pliku graficznego mailowo lub przez nasz serwis internetowy sigmadruk.pl.

Wykorzystujemy rastrową metodę druku (CMYK), przygotowując wydruki na dużych arkuszach dostarczanych w całości lub po przycięciu. Główny obszar naszego działania obejmuje Kraków i Małopolskę, jednak podejmujemy się zleceń z całej Polski.

Wszystkie stosowane przez nas materiały cechuje wysoka jakość zapewniająca doskonałą prezencję i trwałość Twoich naklejanych treści reklamowych.

Cennik detaliczny naklejek reklamowych

Cena druku jest uzależniona od rodzaju świadczonej usługi oraz wymiarów i nakładu drukowanych naklejek. Arkusze zadrukowanej folii dostarczamy w całości lub przycięte do odpowiednich kształtów (ploterem do 140 cm szerokości). Standardowy tryb realizacji zamówień to 2-5 dni roboczych.

Poniżej przedstawiamy zestawienie oferowanych produktów i ich cen za m2 w poszczególnych przedziałach ilościowych (kolejno dla 1, 2, 5 i 10 m2). Ilość metrów kwadratowych przy zamówieniu będzie zawsze zaokrąglana w górę do pełnych metrów – przykładowo przy zamówieniu na 2,35 m2 faktura będzie wystawiona dla 3 m2. Podane wartości to koszt netto – cenę należy powiększyć o podatek VAT w wysokości 23%.

Pełny cennik - pobierz pdf

Pobierz cennik i zobacz ile zapłacisz za poszczególne wydruki. Jeżeli jesteś agencją reklamową lub domem mediowym koniecznie zarejestruj się aby otrzymać rabaty agencyjne.

Folie monomeryczne

Folie przeznaczone do użytku wewnętrznego – ze względu na kurczliwość folii nie poleca się ich do użytku zewnętrznego. Do ekspozycji krótkookresowej – folie te cechuje żywotność 2-3 lat, jednak okres ten można wydłużyć do 3-5 lat dzięki laminatowi.

Folia monomerycznacena za 1m2
Folia monomeryczna + druk (błyszcząca, matowa, przeźroczysta)30 zł
Folia monomeryczna + druk + laminat UV stały45 zł
Folia monomeryczna ploterowa (kolory podstawowe, dostępna na metry)42 zł

Folie polimeryczne

Folie o średniookresowym czasie ekspozycji. Można je stosować wewnątrz i na zewnątrz. Ich żywotność to ok. 3-5 lat. Opcjonalnie w wersji z klejem kanalikowym.

Folia polimerycznacena za 1m2
Folia polimeryczna GT4550 + druk / klej szary permanentny48 zł
Folia polimeryczna + druk CMYK + wyciFolia polimeryczna GT4550 + druk + laminat UV stały / klej szary permanentnynanie78 zł
Folia polimeryczna GTX 4550 + druk + laminat UV stały / klej kanalikowy, lekkie obłości84 zł

Folie odblaskowe

Folie monomeryczne przeznaczone do użytku komercyjnego, wykonane z milionów mikrokulek szklanych o wysokim współczynniku załamania światła. Ich trwałość to ok. 3 lata.
Folia odblaskowacena za 1m2
Folia odblaskowa monomeryczna / klej zwykły78 zł
Folia odblaskowa monomeryczna + druk + laminat UV stały / klej zwykły90 zł
Folia odblaskowa wylewana V4000 / klej kanalikowy, do lekkich przetłoczeń222 zł
Folia odblaskowa wylewana V4000 + druk + laminat UV stały / klej kanalikowy, do lekkich przetłoczeń234 zł

Usługi dodatkowe

W ramach usług dodatkowych możemy wysłać gotowe tablice paczką kurierską do 30 kg. Koszty wysyłki to 15 zł.

Możesz także zażyczyć sobie realizacji w trybie ekspresowym – w takim wypadku do ceny usługi doliczamy dodatkowe 20%.

Realizujemy zamówieniana podstawie indywidualnych projektów

Jeśli potrzebujesz przygotować nakład unikalnych samoprzylepnych naklejek reklamowych o dowolnym kształcie – wyślij projekt do nas, a my go dla Ciebie wykonamy. Z pomocą przygotowanych przez nas foliowych naklejek łatwo zbudujesz rozpoznawalność swojej marki, usługi lub produktu!

W razie problemów natury technicznej lub wątpliwości dotyczących projektu prosimy o kontakt z naszym działem graficznym. Jeśli masz pytania dotyczące zamówienia lub naszych produktów, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio przez formularz umieszczony na dole strony.

producent billboardów reklamowych
Opinie klientów
Błyskawiczna realizacja, druk dobrej jakości, kolory prezentują się świetnie
Dajana04
Allegro
06 cze 2021
polecam super szybko i profesjonalnie.serdecznie dziękuję za szybką realizację.
dorka190
Allegro
10 maj 2021
Świetny kontakt. Szybka realizacja. Polecam 🙂
Walkiriania
Allegro
12 kwi 2021

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Najlepiej jeżeli wykonamy dla Ciebie wydruk próbny, tylko wtedy masz całkowitą pewność co do kolorów Twojego projektu. Wydruki próbne są wykonywane odpłatnie na bazie przesłanego projektu.

Wielkość baneru nie ma tutaj dużego znaczenia, największe banery jakie wykonaliśmy miały ponad 140 mkw. należy pamiętać, że transport tak dużego baneru jest drogi a sam baner jest po prostu bardzo ciężki. Banery drukujemy na maszynach o szerokości druku 320cm następnie banery są łączone termicznie za pomocą zgrzewu.

  • Produkty reklamowe oferowane przez naszą Firmę można odbierać osobiście w siedzibie drukarni, Klecza Dolna 75, 34-124 Klecza Dolna
  • Dostarczamy również poprzez wysyłkę kurierem. Można przysłać również swojego kuriera, lub zamówić wysyłkę bezpośrednio u nas.
  • W wyjątkowych sytuacjach (duże zamówienia) i po wcześniejszych uzgodnieniach, dostarczamy zamówione prace swoim transportem.

Niezdecydowany?

Jeżeli masz wątpliwości co do zastosowania danego materiału w Twojej realizacji służymy pomocą i wiedzą opartą o realne realizacje dla wielu klientów.

Pomożemy w zakresie doboru mediów, składzie graficznym projektów do druku – DTP oraz wskazując różnice pomiędzy materiałami aby materiał był zawsze dopasowany do funkcji i przeznaczenia.

Szybkie pytanie ?

Pozostałe materiały