Citylight Cennik

Zapoznaj się z cennikiem naszych citylightów reklamowych i eventowych

Wysokiej jakości citylightyreklamowe i dekoracyjne

Oferta naszej drukarni obejmuje usługi wielkoformatowego wydruku różnego rodzaju citylightów na wysokiej jakości dedykowanym papierze Citylight lub specjalnych foliach Backlight.

Wszystkie wykonywane przez nas projekty powstają na podstawie indywidualnych pomysłów naszych klientów – pliki graficzne przyjmujemy mailowo lub przez nasz serwis internetowy sigmadruk.pl. Działamy przede wszystkim na obszarze Krakowa i Małopolski, jednak możemy podjąć się zleceń pochodzących z całego kraju.

Drukujemy cyfrową metodą rastrową (CMYK) z wykorzystaniem ploterów wielkoformatowych, dostarczając zadrukowane arkusze w całości – rola – lub podzielone na poszczególne plakaty. Większość citylightów, zwłaszcza tych reklamowych, wykorzystuje nośniki o standardowych wymiarach 1,2 x 1,8 m. Plakaty te mogą jednak mieć nawet wielkoformatowe wymiary.

Cennik detaliczny citylight

Cena druku jest uzależniona od rodzaju świadczonej usługi oraz wymiarów i nakładu drukowanych plakatów/folii. Standardowy tryb realizacji zamówień to 2-5 dni roboczych.

Poniżej przedstawiamy zestawienie oferowanych produktów i ich cen za m2 w poszczególnych przedziałach ilościowych (kolejno dla 1, 2, 5 i 10 m2). Ilość metrów kwadratowych przy zamówieniu będzie zawsze zaokrąglana w górę do pełnych metrów – przykładowo przy zamówieniu na 2,35 m2 faktura będzie wystawiona dla 3 m2. Podane wartości to koszt netto – cenę należy powiększyć o podatek VAT w wysokości 23%.

Pełny cennik - pobierz pdf

Pobierz cennik i zobacz ile zapłacisz za poszczególne wydruki. Jeżeli jesteś agencją reklamową lub domem mediowym koniecznie zarejestruj się aby otrzymać rabaty agencyjne.

Papier Citylight 135 g BBS

Oferujemy druk na standardowym papierze kredowym typu Citylight o gramaturze 135 g. Tego typu papier jest dedykowany wielkoformatowym plakatom i reklamom podświetlanym – zapewnia wysoką jakość wydruku bez prześwitywania. Przeznaczony do krótkookresowej ekspozycji. Dostępny w dwóch wariantach obróbki.

Papier Citylight Plakatowy 135gcena za 1m2
Papier 135 g + druk CMYK - gilza24 zł
Papier 135g + druk CMYK + wycinanie30 zł

W pierwszym wariancie zadrukowane arkusze są nawijane w całości na duże tekturowe tuby (gilzy) – podziału na poszczególne plakaty klient dokonuje we własnym zakresie.

Drugi wariant zakłada cięcie gotowych wydruków na miejscu (tylko proste cięcia, bez zagięć i skosów) – klient otrzymuje plakaty właściwie gotowe do aplikacji.

W pierwszym wariancie zadrukowane arkusze są nawijane w całości na duże tekturowe tuby (gilzy) – podziału na poszczególne plakaty klient dokonuje we własnym zakresie.

Drugi wariant zakłada cięcie gotowych wydruków na miejscu (tylko proste cięcia, bez zagięć i skosów) – klient otrzymuje plakaty właściwie gotowe do aplikacji.

Folie Backlight  PET

Prowadzimy druk na foliach typu Backlight wykorzystywanych na witrynach, w kasetonach citylight i innych typach podświetlanych nośników reklamy – podświetlane od tyłu nie prześwitują. Folie te cechują się stosunkowo długą żywotnością – według ich producentów trwałość druku wystawionego na działanie różnych warunków atmosferycznych to 2-3 lata. Przygotowujemy wyłącznie klisze bez kleju. Do wyboru dwa standardy jakości folii.

Klisza Backlight PETcena za 1m2
Backlight PET STANDARD + druk CMYK 39 zł
Backlight PET PREMIUM Neschen Superior + druk CMYK63 zł

Usługi dodatkowe

Dodatkowo oferujemy także możliwość wysyłki na wskazany adres przesyłką kurierską do 30 kg – koszt tej operacji wynosi 15 zł.

Możesz też zażyczyć sobie ekspresowej realizacji Twojego zamówienia – koszt usług wzrośnie wtedy o 20%.

Citylightydlaczego warto je wykorzystywać?

Citylighty są obecnie praktycznie wszechobecne w przestrzeni miejskiej – umieszcza się je m.in. na przystankach, placach, deptakach, w komunikacji miejskiej, pasażach handlowych czy podziemnych przejściach. Dzięki podświetleniu oświetleniem LED są dobrze widoczne właściwie przez całą dobę. Z tego względu stanowią jeden z chętniej wykorzystywanych nośników treści reklamowych, niezależnie od branży, w której działa dana firma – tego typu kasetony czy wpusty ścienne mija codziennie tysiące ludzi. Nawet jeśli nie zatrzymują na nich wzroku na dłużej, prezentowane w ten sposób treści zostawiają ślad w ich podświadomości, co zwiększa prawdopodobieństwo sięgnięcia po produkty/usługi promowane w treści takiej reklamy.

Citylighty mają też zdecydowaną przewagę nad innymi nośnikami treści reklamowej – mogą być instalowane nawet w miejscach, w których przepisy zabraniają umieszczania innych reklam, np. billboardów. Ponadto są także świetnym uzupełnieniem kampanii reklamowych prowadzonych za pośrednictwem telewizji – pozwalają zaprezentować przekaz reklamowy osobom, które jej w ogóle nie oglądają. Warto jednak pamiętać, że citylight to nie tylko reklama – ciekawa grafika, zwłaszcza wielkoformatowa, nie tylko przyciągnie uwagę, ale może być także ważnym elementem dekoracyjnym, np. na dworcach metra.

producent billboardów reklamowych

Realizujemy zamówienia na podstawieindywidualnych projektów

Nasza drukarnia daje swoim klientom możliwość stworzenia całkowicie unikalnych citylightów – działamy na podstawie indywidualnie przygotowywanych projektów przesłanych do nas w formie plików graficznych. Jeśli więc chcesz mieć pewność, że Twój plakat będzie wyróżniać się na tle innych i powstanie w całości na bazie Twoich pomysłów – wyślij projekt do nas, a my go dla Ciebie wydrukujemy. Z naszymi wydrukami łatwo zbudujesz rozpoznawalność swojej marki, usługi lub produktu!

W razie problemów natury technicznej lub wątpliwości dotyczących projektu zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym działem graficznym. Nasi graficy pomogą także we właściwym przygotowaniu projektu. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące potencjalnego zamówienia lub naszych produktów i usług, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio za pomocą umieszczonego na dole strony formularza kontaktowego.

Opinie klientów
Błyskawiczna realizacja, druk dobrej jakości, kolory prezentują się świetnie
Dajana04
Allegro
06 cze 2021
polecam super szybko i profesjonalnie.serdecznie dziękuję za szybką realizację.
dorka190
Allegro
10 maj 2021
Świetny kontakt. Szybka realizacja. Polecam 🙂
Walkiriania
Allegro
12 kwi 2021

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Najlepiej jeżeli wykonamy dla Ciebie wydruk próbny, tylko wtedy masz całkowitą pewność co do kolorów Twojego projektu. Wydruki próbne są wykonywane odpłatnie na bazie przesłanego projektu.

Wielkość baneru nie ma tutaj dużego znaczenia, największe banery jakie wykonaliśmy miały ponad 140 mkw. należy pamiętać, że transport tak dużego baneru jest drogi a sam baner jest po prostu bardzo ciężki. Banery drukujemy na maszynach o szerokości druku 320cm następnie banery są łączone termicznie za pomocą zgrzewu.

  • Produkty reklamowe oferowane przez naszą Firmę można odbierać osobiście w siedzibie drukarni, Klecza Dolna 75, 34-124 Klecza Dolna
  • Dostarczamy również poprzez wysyłkę kurierem. Można przysłać również swojego kuriera, lub zamówić wysyłkę bezpośrednio u nas.
  • W wyjątkowych sytuacjach (duże zamówienia) i po wcześniejszych uzgodnieniach, dostarczamy zamówione prace swoim transportem.

Niezdecydowany?

Jeżeli masz wątpliwości co do zastosowania danego materiału w Twojej realizacji służymy pomocą i wiedzą opartą o realne realizacje dla wielu klientów.

Pomożemy w zakresie doboru mediów, składzie graficznym projektów do druku – DTP oraz wskazując różnice pomiędzy materiałami aby materiał był zawsze dopasowany do funkcji i przeznaczenia.

Szybkie pytanie ?

Pozostałe materiały