Billboardy cennik

Zapoznaj się z cennikiem naszych Billboardów reklamowych - BBS

Druk treści reklamowych na billboardyw korzystnej cenie

Usługi naszej drukarni obejmują druk na wielkoformatowych arkuszach papieru aplikowanych na billboardach. Wszystkie produkowane przez nas nośniki treści reklamowej powstają na podstawie projektów naszych klientów – przekazanie potrzebnych plików graficznych odbywa się drogą mailową lub za pośrednictwem naszego serwisu internetowego sigmadruk.pl.

Dzięki temu dajemy możliwość stworzenia całkowicie indywidualnej treści reklamowej, która wyróżni się na tle konkurencji. Do druku wykorzystujemy wysokiej jakości papier Blueback stworzony z myślą o reklamach z szybką rotacją (często jest to okres jednego miesiąca). Działamy głównie na obszarze Krakowa i Małopolski, ale podejmujemy się także zleceń od firm z różnych miejscowości w całej Polsce.

Drukujemy z użyciem technologii restrowej solwentowej (CMYK), oferując przy tym jedną z trzech możliwości obróbki gotowego wydruku (o których piszemy dokładniej niżej).

Cennik detaliczny billbordów

Cena druku jest zmienna w zależności od rodzaju świadczonej usługi oraz wymiarów i nakładu drukowanych arkuszy billboardowych. Standardowy tryb realizacji zamówień to 2-5 dni roboczych.

Poniżej przedstawiamy zestawienie oferowanych produktów i ich cen za m2 w poszczególnych przedziałach ilościowych (kolejno dla 1, 2, 5 i 10 m2). Ilość metrów kwadratowych przy każdym zamówieniu będzie zawsze zaokrąglana w górę do pełnych metrów – przykładowo przy zamówieniu 2,35 m2 na fakturze będą 3 m2. Podane wartości to koszt netto – cenę należy powiększyć o podatek VAT w wysokości 23%.

Pełny cennik - pobierz pdf

Pobierz cennik i zobacz ile zapłacisz za poszczególne wydruki. Jeżeli jesteś agencją reklamową lub domem mediowym koniecznie zarejestruj się aby otrzymać rabaty agencyjne.

Papier Blueback 115 g BBS

To specjalny papier billboardowy premium o gramaturze 115 g przeznaczony do druku treści i grafik reklamowych na billboardy wielkoformatowe wystawione na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki niebieskiej tylnej warstwie (od której bierze swoją nazwę) przygotowana na nim reklama może być naklejana bezpośrednio na znajdujące się już na tablicy billboardu warstwy – przekaz reklamowy z poprzednich nośników nie będzie przebijał na wierzch. Materiał ten nadaje się do ekspozycji krótkookresowej – jego trwałość to maksymalnie 1 rok. Nasza oferta obejmuje trzy warianty obróbki gotowego wydruku na papierze Blueback:

Billboardy1m2od 10m2od 25m2od 50m2od 100m2
Papier BBS + druk (bez wycinania i składania)15 zł14 zł12 zł11 złwycena na podstawie zlecenia
Papier BBS + druk + wycinanie (bez składania)18 zł17 zł15 zł13 złwycena na podstawie zlecenia
Papier BBS + druk + wycinanie + składanie* (kostka / zestawy gotowiec dla firm klejących tablice)21 zł19 zł17 zł15 złwycena na podstawie zlecenia

W pierwszym przypadku zadrukowane arkusze (papier) są w całości nawijane na duże tekturowe tuby (gilzy) i w takiej formie trafiają do klientów.

Druga opcja zakłada przycinanie  do żądanych wymiarów, tj. podzielenie dużych arkuszy na łatwiejsze w aplikacji fragmenty (bryty) mniejszej wielkości – trzeba jednak pamiętać, że wykonujemy wyłącznie cięcia pod kątem prostym, bez skosów i zagięć.

W ramach usługi wycinania i składania nie tylko przycinamy gotowe wydruki, ale też segregujemy je w osobne, ponumerowane zestawy, które mogą być od razu wysłane czy oddane do wyklejenia na tablice billboardów. Dzięki temu Twoja treść reklamowa trafi na billboardy w odpowiedniej sekwencji, a czas potrzebny do jej aplikacji będzie znacznie krótszy.

Usługi dodatkowe

W ramach usług dodatkowych możemy wysłać gotowe produkty przesyłką kurierską do 30 kg. Ceny przesyłek podajemy poniżej.

Możesz także zażyczyć sobie realizacji w trybie ekspresowym – w takim wypadku do finalnej ceny doliczamy dodatkowe 50%, a czas realizacji to 1 dzień roboczy. Więcej informacji znajdziesz w cenniku pdf.

Rodzaj przesyłkicena
Kurier Standard - karton prostopadłościan(wymiar maksymalny opakowania 150x15x15 do 15kg)25 zł
Kurier Max - karton prostopadłościan(wymiar maksymalny opakowania 250x25x25 do 30kg)50 zł
Kurier Dłużyca - karton lub stretch niestandardowa(wymiar jednego z boków powyżej 250cm)od 200 zł

Realizujemy zamówienia na podstawie indywidualnych projektów

Billboard to jeden z popularniejszych nośników treści reklamowej o dużej widoczności – nadaje się świetnie do reklamy w ramach krótkookresowej kampanii promocyjnej o różnym zasięgu.

Ze względu na duże rozmiary takiej reklamy, prezentowane treści przyciągają wzrok i trafiają do podświadomości mijających je osób. Nic więc dziwnego, że korzystają z nich firmy działające we właściwie każdej branży. Niestety z tego względu tablic tego typu jest naprawdę sporo (szczególnie w obrębie większego miasta czy w miejscach, przez które przebiegają ruchliwe drogi), przez co przekaz reklamowy może łatwo zaginąć w gąszczu innych podobnych.

Jak zatem wyróżnić swoją reklamę na tle większej ilości billboardów zlokalizowanych w tym samym miejscu? Rozwiązaniem jest przygotowanie niepowtarzalnego projektu przekazu reklamowego – nasza drukarnia nie tylko go wydrukuje, ale też pomoże w jego dopieszczeniu i przygotowaniu do druku. Wydrukujemy dla Ciebie grafiki o właściwie dowolnych wymiarach, pasujące na każdy format tablic billboardowych.

W razie problemów natury technicznej lub wątpliwości dotyczących projektu zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym działem graficznym – nasi graficy pomogą je szybko zażegnać. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące potencjalnego zamówienia lub naszych produktów/ofert handlowych, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio przez umieszczony na dole strony formularz kontaktowy.

producent billboardów reklamowych

Najczęściej spotykane formaty billboardów

Tablice billboardowe mogą mieć bardzo różne rozmiary, jednak większość z nich podlega standaryzacji – warto mieć te wielkości na uwadze podczas projektowania, aby mieć pewność, że prezentowana treść reklamowa zmieści się w całości na danej tablicy.

Oto lista pięciu najczęstszych formatów wykorzystywanych przez firmy produkujące billboardy:

  • standard 1 (format europejski) – 504 cm x 238 cm
  • standard 2 – 400 cm x 300 cm
  • standard 3 – 600 cm x 300 cm
  • standard 4 – 12 m x 3 m – 36 m2
  • standard 5 – 12 m x 4 m – 48 m2

Opinie klientów

Serdecznie polecam tę drukarnię. Zamówione banery są bardzo dobrej jakości, a kolory są żywe i wyraźne. Kontakt z firmą oceniam na bardzo dobry, tak samo czas wykonania i wysyłki
Google
15 / 04 / 2022
Bardzo polecam firmę Sigma! Profesjonalna i pomocna obsługa, a wydruk bardzo dobrej jakości 🙂
Google
13 / 05 / 2022
Wszystko elegancko, plakaty gotowe kilka godzin po odebraniu zamówienia, komunikacja na świetnym poziomie, fachowe doradztwo, przystępna cena - nic dodać nic ująć. Gorąco polecam!
Google
12 / 05 / 2021
Serdecznie polecam firmę! Bardzo dobrze wykonane materiały promocyjne, jesteśmy wdzięczni:)
Google
27 / 04 / 2022
Pełen profesjonalizm, wszystko równe i zgodne z oczekiwaniami. Jakość wydaje się bardzo dobrą. Na pewno wrócę 😀 Bardzo dobry kontakt z firmą
Google
25 / 04 / 2022

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Najlepiej jeżeli wykonamy dla Ciebie wydruk próbny, tylko wtedy masz całkowitą pewność co do kolorów Twojego projektu. Wydruki próbne są wykonywane odpłatnie na bazie przesłanego projektu.

Wielkość baneru nie ma tutaj dużego znaczenia, największe banery jakie wykonaliśmy miały ponad 140 mkw. należy pamiętać, że transport tak dużego baneru jest drogi a sam baner jest po prostu bardzo ciężki. Banery drukujemy na maszynach o szerokości druku 320cm następnie banery są łączone termicznie za pomocą zgrzewu.

  • Produkty reklamowe oferowane przez naszą Firmę można odbierać osobiście w siedzibie drukarni, Klecza Dolna 75, 34-124 Klecza Dolna
  • Dostarczamy również poprzez wysyłkę kurierem. Można przysłać również swojego kuriera, lub zamówić wysyłkę bezpośrednio u nas.
  • W wyjątkowych sytuacjach (duże zamówienia) i po wcześniejszych uzgodnieniach, dostarczamy zamówione prace swoim transportem.

Niezdecydowany?

Jeżeli masz wątpliwości co do zastosowania danego materiału w Twojej realizacji służymy pomocą i wiedzą opartą o realne realizacje dla wielu klientów.

Pomożemy w zakresie doboru mediów, składzie graficznym projektów do druku – DTP oraz wskazując różnice pomiędzy materiałami aby materiał był zawsze dopasowany do funkcji i przeznaczenia.

Szybkie pytanie ?

Pozostałe materiały