Banery reklamowe cennik

Zapoznaj się z cennikiem naszych banerów reklamowych

Dowolny rozmiar banerów reklamowychw dobrej cenie

Drukarnia SIGMA ma dla Państwa ofertę druku banerów reklamowych w praktycznie dowolnym wymiarze. Druki tworzymy na podstawie indywidualnych projektów naszych klientów przesyłanych w formie plików graficznych drogą mailową lub za pośrednictwem naszego serwisu internetowego sigmadruk.pl.

Zależnie od potrzeb klienta baner reklamowy może być wydrukowany w technologii twardego solwentu lub ekosolwentu (druga opcja podlega indywidualnej wycenie). Działamy głównie na terenie Krakowa i Małopolski, jednak podejmujemy się zleceń z całej Polski.

Każdy nasz baner reklamowy podlega zgrzewaniu po zewnętrznej krawędzi. Standardowo zapewniamy również oczkowanie ocynkowanymi oczkami co 50 cm. Produkty o szerokości przekraczającej 320 cm łączymy brytami pionowymi lub poziomymi. Na indywidualne życzenie klienta wykonujemy także gęstsze oczkowanie.

Cennik detaliczny banerów reklamowych

Cena druku będzie uzależniona od rodzaju świadczonej usługi oraz wymiarów i nakładu drukowanych banerów. Standardowy tryb realizacji zamówień to 2-5 dni robocze.

Poniżej przedstawiamy zestawienie oferowanych produktów i ich cen za m2 w poszczególnych przedziałach ilościowych (kolejno 1, 2, 5 i 10 m2). Ilość metrów przy zamówieniu będzie zawsze zaokrąglana w górę do pełnych metrów kwadratowych – przykładowo przy zamówieniu 2,35 m2 na fakturze będą 3 m2.

Podane wartości to koszt netto – cenę należy powiększyć o podatek VAT w wysokości 23%. Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Banery laminowane  FrontLight

Banery reklamowe z dedykowanego materiału (znanego też w Polsce jako frontlit) przeznaczonego do użytku zewnętrznego i krótkookresowej ekspozycji. Obecnie oferujemy jedynie wzmocniony wariant, ponieważ zwykłe banery mają tendencję do pękania i kruszenia się. Druk jednostronny.

Banery laminowane1m2od 10m2od 25m2od 50m2od 100m2
39 zł35 zł30 zł26 złwycena na podstawie zlecenia

Do banerów można zamówić opcjonalnie laminat płynny w cenie +10zł do ceny m2.

Banery odblaskowe Refleksyjne

Banery laminowane odblaskowe – refleksyjne – mają dodatkowe warstwę pozwalającą na odbijanie padającego nań światła, dzięki czemu pozostają widoczne także w całkowitych ciemnościach – nadają się więc idealnie na reklamę przy ruchliwej, ale nieoświetlonej drodze.

Banery odblaskowe1m2od 10m2od 25m2od 50m2od 100m2
Baner laminowany odblaskowy BLO 520g / 500x50069 zł63 zł57 zł51 złwycena na podstawie zlecenia

Do banerów można zamówić opcjonalnie laminat płynny w cenie +10zł do ceny m2.

Banery powlekane Wzmocnione

Banery reklamowe z materiału produkowanego w technologii wylewnej, cechującego się grubym splotem i wzmocnioną wytrzymałością na warunki atmosferyczne. Do średniookresowej ekspozycji. Baner drukowany jednostronnie.

Banery powlekane1m2od 10m2od 25m2od 50m2od 100m2
Baner powlekany BP 510g / 1000x1000 wzmocniony / mat40 zł35 zł30 zł25 złwycena na podstawie zlecenia

Do banerów można zamówić opcjonalnie laminat płynny w cenie +10zł do ceny m2.

Banery powlekane Black Back

Banery reklamowe wzmocnione z materiału produkowanego w technologii wylewnej, oprócz cech banera powlekanego dodatkowo pokryte się czarną warstwą blokującą przed słońcem i światłem padającym zza baneru (zza jego pleców). Do średniookresowej ekspozycji. Baner drukowany jednostronnie.

Banery powlekane BlackBack1m2od 10m2od 25m2od 50m2od 100m2
Baner powlekany BPBB 510g / 1000x1000 wzmocniony / mat54 zł48 zł42 zł36 złwycena na podstawie zlecenia

Do banerów można zamówić opcjonalnie laminat płynny w cenie +10zł do ceny m2.

Siatki Mesh

Banery reklamowe z bardzo lekkiego materiału stworzonego z myślą o reklamie wielkopowierzchniowej. Przeznaczone do ekspozycji średniookresowej. Druk jednostronny.

Banery mesh / Siatki Mesh1m2od 10m2od 25m2od 50m2od 100m2
Siatka Mesh Standard 270g / 1000x1000 / 9x939 zł36 zł32 zł28 złwycena na podstawie zlecenia
Siatka Mesh Detal 270g / 1000x1000 / 12x12 / B1 klasa ognioodporności (większa dokładność grafiki)46 zł42 zł38 zł34 złwycena na podstawie zlecenia

Banery BlockOut

Banery reklamowe umożliwiające zadruk dwustronny. Ich cechą charakterystyczną jest specjalna warstwa blokująca przenikanie światła – dzięki niej reklama z jednej strony banera nie będzie prześwitywać na drugą. Materiał stworzono z myślą o ekspozycji średniookresowej.

Banery blockout1m2od 10m2od 25m2od 50m2od 100m2
Blockout baner 510g56 zł50 zł44 zł38 złwycena na podstawie zlecenia

Usługi dodatkowe

W ramach usług dodatkowych możemy wysłać gotowe produkty przesyłką kurierską do 30 kg. Ceny przesyłek podajemy poniżej.

Możesz także zażyczyć sobie realizacji w trybie ekspresowym – w takim wypadku do finalnej ceny doliczamy dodatkowe 50%, a czas realizacji to 1 dzień roboczy. Więcej informacji znajdziesz w cenniku pdf.

Rodzaj przesyłkicena
Kurier Standard - karton prostopadłościan(wymiar maksymalny opakowania 150x15x15 do 15kg)25 zł
Kurier Max - karton prostopadłościan(wymiar maksymalny opakowania 250x25x25 do 30kg)50 zł
Kurier Dłużyca - karton lub stretch niestandardowa(wymiar jednego z boków powyżej 250cm)od 200 zł

Banery drukujemy na podstawie indywidualnego projektu

Przy produkcji każdego baneru wykorzystujemy projekty przesyłane przez naszych klientów – pozwala nam to tworzyć indywidualne, wyróżniające się treści. Nie czekaj więc – prześlij do nas swój projekt już dziś i wybierz rodzaj baneru, a my przygotujemy dla Ciebie dokładnie takie reklamy, jakich sobie życzysz! Ponadto wszystkie nasze banery reklamowe są bardzo proste w montażu – wystarczą do tego popularne opaski zaciskowe z PCV. Umożliwia to szybki montaż m.in. na płotach, ogrodzeniach z siatki czy fasadach budynków.

W razie problemów natury technicznej lub wątpliwości dotyczących projektu zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym działem graficznym. Nasi graficy pomogą także we właściwym przygotowaniu projektu. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące potencjalnego zamówienia lub naszych produktów, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio przez umieszczony na dole strony formularz kontaktowy.

Opinie klientów

Serdecznie polecam tę drukarnię. Zamówione banery są bardzo dobrej jakości, a kolory są żywe i wyraźne. Kontakt z firmą oceniam na bardzo dobry, tak samo czas wykonania i wysyłki
Google
15 / 04 / 2022
Bardzo polecam firmę Sigma! Profesjonalna i pomocna obsługa, a wydruk bardzo dobrej jakości 🙂
Google
13 / 05 / 2022
Wszystko elegancko, plakaty gotowe kilka godzin po odebraniu zamówienia, komunikacja na świetnym poziomie, fachowe doradztwo, przystępna cena - nic dodać nic ująć. Gorąco polecam!
Google
12 / 05 / 2021
Serdecznie polecam firmę! Bardzo dobrze wykonane materiały promocyjne, jesteśmy wdzięczni:)
Google
27 / 04 / 2022
Pełen profesjonalizm, wszystko równe i zgodne z oczekiwaniami. Jakość wydaje się bardzo dobrą. Na pewno wrócę 😀 Bardzo dobry kontakt z firmą
Google
25 / 04 / 2022

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Najlepiej jeżeli wykonamy dla Ciebie wydruk próbny, tylko wtedy masz całkowitą pewność co do kolorów Twojego projektu. Wydruki próbne są wykonywane odpłatnie na bazie przesłanego projektu.

Wielkość baneru nie ma tutaj dużego znaczenia, największe banery jakie wykonaliśmy miały ponad 140 mkw. należy pamiętać, że transport tak dużego baneru jest drogi a sam baner jest po prostu bardzo ciężki. Banery drukujemy na maszynach o szerokości druku 320cm następnie banery są łączone termicznie za pomocą zgrzewu.

Zamówienie na banery reklamowe należy składać drogą mailową. W wiadomości należy dokładnie opisać przedmiot zamówienia, materiał, format oraz zawrzeć wszelkie informacje pomocne przy realizacji projektu.

Nowych i niezweryfikowanych klientów obowiązuje 100% przedpłata. Opłacenie zamówienia równoznaczne jest ze skierowaniem projektu do realizacji.

W przypadku, gdy przygotowanie wizualizacji będzie leżało po naszej stronie, zostaniesz poproszony o dostarczenie loga w wersji wektorowej, grafik, zdjęci i haseł reklamowych, które mają pojawić się na banerze. Projekt zostanie Ci przedstawiony od 3 do 7 dni roboczych. Po akceptacji plików – o ile klient wyrazi zainteresowanie – przygotowywany jest wydruk próbny, na którym można ocenić zgodność profilu kolorystycznego z projektem.

Ostatnim etapem realizacji jest wydruk banerów reklamowych i dostarczenie ich do klienta.

Szczegółowe informacje dot. realizacji zamówień znajdziesz w zakładce Strefa Klienta.

  • Banery reklamowe oferowane przez naszą Firmę można odbierać osobiście w siedzibie drukarni, Klecza Dolna 314, 34-124 Klecza Dolna
  • Dostarczamy również poprzez wysyłkę kurierem. Można przysłać również swojego kuriera, lub zamówić wysyłkę bezpośrednio u nas.
  • W wyjątkowych sytuacjach (duże zamówienia) i po wcześniejszych uzgodnieniach, dostarczamy zamówione prace swoim transportem.

Niezdecydowany?

Jeżeli masz wątpliwości co do zastosowania danego materiału w Twojej realizacji służymy pomocą i wiedzą opartą o realne realizacje dla wielu klientów.

Pomożemy w zakresie doboru mediów, składzie graficznym projektów do druku – DTP oraz wskazując różnice pomiędzy materiałami aby materiał był zawsze dopasowany do funkcji i przeznaczenia.

Szybkie pytanie ?

Pozostałe materiały