Banery reklamowe cennik

Zapoznaj się z cennikiem naszych banerów reklamowych

Dowolny rozmiar banerów reklamowychw dobrej cenie

Drukarnia SIGMA ma dla Państwa ofertę druku banerów reklamowych w praktycznie dowolnym wymiarze. Druki tworzymy na podstawie indywidualnych projektów naszych klientów przesyłanych w formie plików graficznych drogą mailową lub za pośrednictwem naszego serwisu internetowego sigmadruk.pl.

Zależnie od potrzeb klienta baner reklamowy może być wydrukowany w technologii twardego solwentu lub ekosolwentu (druga opcja podlega indywidualnej wycenie). Działamy głównie na terenie Krakowa i Małopolski, jednak podejmujemy się zleceń z całej Polski.

Każdy nasz baner reklamowy podlega zgrzewaniu po zewnętrznej krawędzi. Standardowo zapewniamy również oczkowanie ocynkowanymi oczkami co 50 cm. Produkty o szerokości przekraczającej 320 cm łączymy brytami pionowymi lub poziomymi. Na indywidualne życzenie klienta wykonujemy także gęstsze oczkowanie.

Cennik detaliczny banerów reklamowych

Cena druku będzie uzależniona od rodzaju świadczonej usługi oraz wymiarów i nakładu drukowanych banerów. Standardowy tryb realizacji zamówień to 2-5 dni robocze. Poniżej przedstawiamy zestawienie oferowanych produktów i ich cen za m2 w poszczególnych przedziałach ilościowych (kolejno 1, 2, 5 i 10 m2). Ilość metrów przy zamówieniu będzie zawsze zaokrąglana w górę do pełnych metrów kwadratowych – przykładowo przy zamówieniu 2,35 m2 na fakturze będą 3 m2. Podane wartości to koszt netto – cenę należy powiększyć o podatek VAT w wysokości 23%. Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Pełny cennik - pobierz pdf

Pobierz cennik i zobacz, ile zapłacisz za poszczególne wydruki. Jeżeli jesteś agencją reklamową lub domem mediowym koniecznie zarejestruj się, aby otrzymać rabaty agencyjne.

Banery laminowane  FrontLight

Banery reklamowe z dedykowanego materiału (znanego też w Polsce jako frontlit) przeznaczonego do użytku zewnętrznego i krótkookresowej ekspozycji. Dostępne w różnych wariantach gramatury i splotów, zależnie od potrzeb klienta. Druk jednostronny.

Banery laminowane FrontLightcena za 1m2
Baner FL premium strong - 510 g / 1000 x 100030 zł
Baner odblaskowy reflex - 540 g / 200 x 50060 zł
Laminat płynny10 zł

Banery REFLEX mają warstwę pozwalającą na odbijanie padającego nań światła, dzięki czemu pozostają widoczne także w całkowitych ciemnościach – nadają się więc idealnie na reklamę przy ruchliwej, ale nieoświetlonej drodze.

Do ceny banerów opcjonalnie można zamówić laminat płynny.

Banery powlekane Cast

Banery reklamowe z materiału produkowanego w technologii wylewnej, cechującego się grubym splotem i wzmocnioną wytrzymałością na warunki atmosferyczne. Do średniookresowej ekspozycji. Dostępny w dwóch wariantach gramatury. Baner drukowany jednostronnie.
Banery powlekane CASTcena za 1m2
Baner CAST premium strong - 510 g / 1000 x 100035 zł
Laminat płynny10 zł

Do ceny banerów opcjonalnie można zamówić laminat płynny.

Siatki Mesh

Banery reklamowe z bardzo lekkiego materiału stworzonego z myślą o reklamie wielkopowierzchniowej. Przeznaczone do ekspozycji średniookresowej. Druk jednostronny.

Siatka Meshcena za 1m2
Siatka Mesh standard - 270 g / 1000 x 1000 / 9x933 zł
Siatka Mesh detail - 270 g / 1000 x 1000 / 12x12 / B135 zł
Laminat płynny10 zł

Do ceny banerów opcjonalnie można zamówić laminat płynny.

Banery BlockOut

Banery reklamowe umożliwiające zadruk dwustronny. Ich cechą charakterystyczną jest specjalna warstwa blokująca przenikanie światła – dzięki niej reklama z jednej strony banera nie będzie prześwitywać na drugą. Materiał stworzono z myślą o ekspozycji średniookresowej.

Baner BlockOut cena za 1m2
Blockout baner 510g39 zł

Usługi dodatkowe

W ramach usług dodatkowych możemy wysłać gotowe banery paczką kurierską do 30 kg. Cena takiej wysyłki to 15 zł.

Możesz także zażyczyć sobie realizacji w trybie ekspresowym – w takim wypadku do finalnej ceny doliczamy dodatkowe 20%.

Banery drukujemy na podstawie indywidualnego projektu

Przy produkcji każdego baneru wykorzystujemy projekty przesyłane przez naszych klientów – pozwala nam to tworzyć indywidualne, wyróżniające się treści. Nie czekaj więc – prześlij do nas swój projekt już dziś i wybierz rodzaj baneru, a my przygotujemy dla Ciebie dokładnie takie reklamy, jakich sobie życzysz! Ponadto wszystkie nasze banery reklamowe są bardzo proste w montażu – wystarczą do tego popularne opaski zaciskowe z PCV. Umożliwia to szybki montaż m.in. na płotach, ogrodzeniach z siatki czy fasadach budynków.

W razie problemów natury technicznej lub wątpliwości dotyczących projektu zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym działem graficznym. Nasi graficy pomogą także we właściwym przygotowaniu projektu. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące potencjalnego zamówienia lub naszych produktów, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio przez umieszczony na dole strony formularz kontaktowy.

Opinie klientów
Błyskawiczna realizacja, druk dobrej jakości, kolory prezentują się świetnie
Dajana04
Allegro
06 cze 2021
polecam super szybko i profesjonalnie.serdecznie dziękuję za szybką realizację.
dorka190
Allegro
10 maj 2021
Świetny kontakt. Szybka realizacja. Polecam 🙂
Walkiriania
Allegro
12 kwi 2021

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Najlepiej jeżeli wykonamy dla Ciebie wydruk próbny, tylko wtedy masz całkowitą pewność co do kolorów Twojego projektu. Wydruki próbne są wykonywane odpłatnie na bazie przesłanego projektu.

Wielkość baneru nie ma tutaj dużego znaczenia. Największe banery, jakie wykonaliśmy, miały ponad 140 mkw. należy pamiętać, że transport tak dużego baneru jest drogi (obecnie ok 200zł), a sam baner jest po prostu bardzo ciężki. Banery drukujemy na maszynach o szerokości druku 320cm, następnie banery są łączone termicznie za pomocą zgrzewu.

  • Produkty reklamowe oferowane przez naszą Firmę można odbierać osobiście w siedzibie drukarni, Klecza Dolna 75, 34-124 Klecza Dolna
  • Dostarczamy również poprzez wysyłkę kurierem. Można przysłać również swojego kuriera, lub zamówić wysyłkę bezpośrednio u nas.
  • W wyjątkowych sytuacjach (duże zamówienia) i po wcześniejszych uzgodnieniach, dostarczamy zamówione prace swoim transportem.

Niezdecydowany?

Jeżeli masz wątpliwości co do zastosowania danego materiału w Twojej realizacji służymy pomocą i wiedzą opartą o realne realizacje dla wielu klientów.

Pomożemy w zakresie doboru mediów, składzie graficznym projektów do druku – DTP oraz wskazując różnice pomiędzy materiałami aby materiał był zawsze dopasowany do funkcji i przeznaczenia.

Szybkie pytanie ?

Pozostałe materiały