Zakup kolejnej ekosolwentowej maszyny produkcyjnej

Udana transakcja zakupowa nowej maszyny produkcyjnej.
8 lipca, 2019
DanielD

8 minut

Udana transakcja zakupowa nowej maszyny produkcyjnej.

Jest nam niezmiernie miło poinformować o doprowadzeniu do pomyślnego zakończenia transakcji związanej z zakupem nowej maszyny produkcyjnej do naszego parku maszynowego w ramach marki Sigma Drukarnia Wielkoformatowa.

Nowa maszyna jest wysokowydajną maszyną produkcyjną, która pozwoli na realizację bardzo szybkich wydruków w fotograficznej jakości o bardzo wysokiej precyzji ze średnią prędkością do 50 metrów kwadratowych na godzinę. To 3 wysokowydajna maszyna produkcyjna, którą posiadamy w naszej organizacji.

Taką wydajność została uzyskana za pośrednictwem 2 głowicowej stopy drukującej wyposażonej w japońskie głowice marki EPSON. Taka konfiguracja pozwoli na realizację zleceń, które wymagają natychmiastowej obsługi. Do takich zleceń należą m.in. kampanie displayowe realizowane poprzez nośniki citylight – CLP – oraz blueback na tablicach z billboardowych bardzo wysokiej jakości dla wymagających klientów.

Wydajność parku maszynowego wzrasta do ponad 1000 metrów kwadratowych druku dziennie i pozwoli na przyjęcie większej ilości dziennych zleceń od naszych stałych oraz nowych partnerów handlowych.