Ścianki wystawiennicze cennik

Zapoznaj się z cennikiem naszych ścianek wystawienniczych

Banery i tablicena ścianki reklamowe

Nasza drukarnia oferuje wysokiej jakości wydruk na banery i tablice do montażu na ściankach reklamowych. Przygotowujemy również lżejsze rollupy mogące pełnić podobną funkcję. Zawsze dostarczamy kompletne tablice i rollupy.

Wszystkie wydruki powstają w całości na podstawie indywidualnych projektów każdego klienta. Projekty przyjmujemy w formie plików graficznych za pośrednictwem e-maili lub naszego serwisu internetowego sigmadruk.pl.

Cennik detaliczny

Cena druku będzie uzależniona od rodzaju świadczonej usługi oraz wymiarów i nakładu drukowanych tablic i banerów. Standardowy tryb realizacji zamówień to 2-5 dni roboczych.

Poniżej przedstawiamy zestawienie oferowanych produktów i ich cen za m2 w poszczególnych przedziałach ilościowych (kolejno dla 1, 2, 5 i 10 m2). Ilość metrów kwadratowych przy każdym zamówieniu będzie zaokrąglana w górę do pełnych metrów – przykładowo przy zamówieniu na 2,35 m2 faktura jest wystawiana na 3 m2. Ceny dla rollupów podano w przeliczeniu na sztuki. Podane wartości to koszt netto – cenę należy powiększyć o podatek VAT w wysokości 23%.

Pełny cennik - pobierz pdf

Pobierz cennik i zobacz ile zapłacisz za poszczególne wydruki. Jeżeli jesteś agencją reklamową lub domem mediowym koniecznie zarejestruj się aby otrzymać rabaty agencyjne.

Banery Blockout

Banery reklamowe umożliwiające zadruk dwustronny. Ich cechą charakterystyczną jest specjalna warstwa blokująca przenikanie światła – dzięki niej reklama z jednej strony banera nie będzie prześwitywać na drugą. Materiał stworzono z myślą o ekspozycji średniookresowej.

Baner BlockOut cena do 1m2cena do 5m2cena do 10m2cena do 25m2cena do 50m2cena powyżej 50m2
Blockout baner 510g45 zł42 zł39 zł36 zł33 złwycena przez zapytanie e-mailowe

Ceny orientacyjne nie zawierają montażu kasetonu

Płyty PCV

Płyta PCV to jeden z najszerzej wykorzystywanych materiałów pod tablice informacyjne, reklamowe, identyfikacyjne itp. Używane przez nas płyty są przeznaczone do użytku wewnętrznego, zapewniając trwałość wydruku na poziomie 2-3 lat. Dostępne są cztery warianty grubości płyt, z których najcieńszy obrabiamy na specjalne zamówienie.

Tablica PCVcena za 1m2
Płyta PCV Simona PREMIUM Germany 3 mm104 zł
Płyta PCV Simona PREMIUM Germany 5 mm176 zł

Płyty kompozytowe  DiBOND

Kompozytowe płyty mogą być wykorzystywane jako materiał na tablice reklamowe, informacyjne, identyfikacyjne, etykiety, plafony i kasetony. Tablica powstała na ich bazie może być wykorzystywana zarówno wewnątrz budynków, jak i na otwartej przestrzeni. Produkujemy tablice na płytach kompozytowych o grubości 3 mm w trzech wariantach jakości.

Tablica DiBONDcena za 1m2
Płyta DiBOND MultiPanel PREMIUM UK 3 mm (0,20)264 zł

Rollup EXPO 200x200

Rollupy o szerokości zadruku 200 cm, stanowiące lżejszą alternatywę ścianek reklamowych.
Kompletny Rollup1 szt.do 2 szt.do 5 szt.do 10 szt.powyżej 10szt.
Rollup 200 expo650 zł550 zł450 zł400 zł360 zł

Usługi dodatkowe

W ramach usług dodatkowych możemy wysłać gotowe tablice paczką kurierską. Ze względu na gabaryt koszt dostawy ustalamy indywidualnie w zależności od wielkości zlecenia.

Możesz także zażyczyć sobie realizacji w trybie ekspresowym – w takim wypadku do ceny usługi doliczamy dodatkowe 20%.

Realizujemy zamówieniana podstawie indywidualnych projektów

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje ścianki wystawiennicze będą wyróżniać się na tle innych i powstaną w całości na bazie Twoich pomysłów – wyślij projekt do nas, a my stworzymy dla Ciebie niepowtarzalny wydruk.

W razie problemów natury technicznej lub wątpliwości dotyczących projektu prosimy o kontakt z naszym działem graficznym. Jeśli masz pytania dotyczące zamówienia lub naszych produktów, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio przez formularz umieszczony na dole strony. Zapraszamy do współpracy!

producent billboardów reklamowych
Opinie klientów
Błyskawiczna realizacja, druk dobrej jakości, kolory prezentują się świetnie
Dajana04
Allegro
06 cze 2021
polecam super szybko i profesjonalnie.serdecznie dziękuję za szybką realizację.
dorka190
Allegro
10 maj 2021
Świetny kontakt. Szybka realizacja. Polecam 🙂
Walkiriania
Allegro
12 kwi 2021

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Najlepiej jeżeli wykonamy dla Ciebie wydruk próbny, tylko wtedy masz całkowitą pewność co do kolorów Twojego projektu. Wydruki próbne są wykonywane odpłatnie na bazie przesłanego projektu.

Wielkość baneru nie ma tutaj dużego znaczenia, największe banery jakie wykonaliśmy miały ponad 140 mkw. należy pamiętać, że transport tak dużego baneru jest drogi a sam baner jest po prostu bardzo ciężki. Banery drukujemy na maszynach o szerokości druku 320cm następnie banery są łączone termicznie za pomocą zgrzewu.

  • Produkty reklamowe oferowane przez naszą Firmę można odbierać osobiście w siedzibie drukarni, Klecza Dolna 75, 34-124 Klecza Dolna
  • Dostarczamy również poprzez wysyłkę kurierem. Można przysłać również swojego kuriera, lub zamówić wysyłkę bezpośrednio u nas.
  • W wyjątkowych sytuacjach (duże zamówienia) i po wcześniejszych uzgodnieniach, dostarczamy zamówione prace swoim transportem.

Niezdecydowany?

Jeżeli masz wątpliwości co do zastosowania danego materiału w Twojej realizacji służymy pomocą i wiedzą opartą o realne realizacje dla wielu klientów.

Pomożemy w zakresie doboru mediów, składzie graficznym projektów do druku – DTP oraz wskazując różnice pomiędzy materiałami aby materiał był zawsze dopasowany do funkcji i przeznaczenia.

Szybkie pytanie ?

Pozostałe materiały