Blog

Nasze publikacje, w których dzielimy się wiedzą, spostrzeżeniami i radami.

Tematyka

Lista publikacji związanych z tematem BANER

metody druku tablic informacyjnych
03/10/2022
czas czytania: 10 minut

Wydruki wielkoformatowe wymagają użycia technologii, która zapewni im trwałość, odporność na czynniki zewnętrzne i przede wszystkim doskonałą jakość naniesionej grafiki.

reklamy na budynkach
01/08/2022
czas czytania: 5 minut

Banery reklamowe, ulotki, plakaty, gadżety reklamowe, ciekawe wizytówki, niepowtarzalne logo i inne elementy identyfikacji wizualnej są nieodłączną częścią marketingu niemal każdej firmy i chociaż wydawałoby się, że tradycyjne formy promocji zostały już wyparte przez reklamę w internecie czy telewizji, to ciągle są skuteczne w przyciąganiu uwagi klienta.

drukarka
28/07/2022
czas czytania: 8 minut

Identyfikacja wizualna Twojej marki oraz jej odbiór wśród klientów w dużej mierze determinowany jest poprzez działania marketingowe, jakie podejmujesz. W dobrej strategii marketingowej nie może zabraknąć działań reklamowych, które obejmują nie tylko promocję w internecie, ale również reklamę opartą na ulotkach, plakatach, billboardach, banerach i wielu innych.

reklama wielkogabarytowa
19/07/2022
czas czytania: 8 minut

Druk wielkoformatowy jest nowoczesną technologią, którą stosuje się najczęściej do zagospodarowania powierzchni billboardów. Świetnie sprawdza się także wówczas, gdy produkujemy banery reklamowe, tablice oraz różnego rodzaju szyldy, plakaty, potykacze i wiele innych materiałów.

sigmaDRUK.pl

Dzielimy się wiedzą, zawsze na każdym etapie współpracy. Zachęcamy do zapoznania się z publikacjami . 

Ostatnio opublikowane